[browser-shot url=”https://www.szybka-moneta.pl/udzielanie-pozyczki”]

Szybka Moneta jak już sama nazwa firmy wskazuje, daje możliwość pozyskania środków finansowych na nieprzewidziane wydatki. Takie sytuacje zdarzają się w życiu każdego z nas. Dlatego też jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia zwróć się do Szybkiej Monety. Firma ta udziela pożyczek w sposób łatwy, szybki i przede wszystkim bezpieczny. Proces zaciągania pożyczki mieści się w zaledwie trzech krokach. Aby uzyskać środki pieniężne nie trzeba spełniać szczególnych warunków.

Zgodnie z pierwszym krokiem należy określić kwotę oraz termin chwilówki. Mówiąc krótko należy złożyć wniosek drogą online. Aby wybrać kwotę należy skorzystać z zamieszczonego na stronie kalkulatora. Po złożeniu wniosku, klient otrzymuje wiadomość e-mail, dzięki której dokona aktywacji swojego konta. Jeśli wyświetli się strona z pustym polem, należy w to miejsce wpisać kod jaki otrzymamy w wiadomości SMS. W momencie kiedy dokonamy aktywacji konta zobowiązani jesteśmy do przelania kwoty w wysokości 1 grosza na rachunek pożyczkodawcy. Jest to konieczne w celu weryfikacji naszych danych, jak i po to by firma wiedziała na jaki numer konta musi przelać środki finansowe. 1 grosz jest bezzwrotny. Podczas dokonywania wpłaty należy pamiętać o odpowiednim tytule. Opłaty weryfikacyjnej koniecznie musimy dokonać z własnego konta bankowego. Krok trzeci to po prostu oczekiwanie na przelew środków o jakie się ubiegamy.

5 comments

 1. Szybka Moneta – Twoje rozwiązanie finansowe!

  Jesteś w potrzebie nagłej gotówki? Potrzebujesz pilnie wsparcia finansowego? Szybka Moneta ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jesteśmy doświadczoną firmą, specjalizującą się w udzielaniu szybkich pożyczek, zawsze dostosowanych do Twoich potrzeb.

  Oferujemy elastyczne warunki pożyczki, które umożliwią Ci szybkie uzyskanie potrzebnych środków. Bez względu na cel pożyczki – naprawa samochodu, pilne opłacenie rachunków czy planowane wydatki – jesteśmy gotowi Ci pomóc. Nasz proces aplikacji jest prosty i szybki, dzięki czemu otrzymanie pożyczki jest niezwykle łatwe.

  Nie wymagamy żadnych zbędnych formalności. Nie oceniamy Cię przez pryzmat historii kredytowej, więc nawet osoby, które miały problem z uzyskaniem pożyczki w innych instytucjach, mogą liczyć na nasze wsparcie. Gwarantujemy również atrakcyjne oprocentowanie pożyczek, które nie obciąży zbytnio Twojego budżetu.

  Jesteśmy firmą, która liczy się z Twoimi potrzebami. Dlatego też oferujemy terminowe spłaty pożyczek, które są elastyczne i dopasowane do Twojej dyspozycyjności finansowej. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i pełne wsparcie w trudnych chwilach.

  Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj szybką pożyczkę od Szybkiej Monety. Razem znajdziemy rozwiązanie, które pomoże Ci sprostać Twoim finansowym wyzwaniom. Działamy szybko, skutecznie i dyskretnie. Szybka Moneta jest najlepsza na rynku – przekonaj się sam/a!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl