[browser-shot url=”https://www.pozyczkaplus.pl”]

Pożyczkaplus.pl to firma oferująca swoim klientom dogodne warunki zawarcia szybkiej pożyczki gotówkowej. Wszelkie formalności można załatwić drogą internetową, bez wychodzenia z domu. Wystarczy dokonać rejestracji i opłaty weryfikacyjnej. Następnie trzeba określić sumę pożyczki oraz preferowany okres spłaty.

Pożyczkaplus.pl udzieli Ci niezbędnych środków finansowych zupełnie za darmo. Z pożyczką na pożyczkaplus.pl wiąże się dodatkowo produkt w ramach którego możliwe staje się ubezpieczenie zaciągniętej kwoty. Jest to dodatkowy walor wpływający na jakość świadczonych usług przez właśnie tę markę.

Z ochrony ubezpieczeniowej może skorzystać każdy pożyczkobiorca, który w momencie przystąpienia do pakietu ma ukończone 21 lat. Ważne by osoba ta nie miała ukończonych 70 lat. Z umowy ubezpieczeniowej może skorzystać każdy klient, który zaciągnął pożyczkę na pożyczkaplus.pl w wysokości nie większej aniżeli 2 500 zł. Ubezpieczenie obowiązuje z dniem zaciągnięcia pożyczki. Okres trwania tego ubezpieczenia wynosi dokładnie tyle samo ile okres spłaty danej pożyczki, jednak nie trwa dłużej niż 45 dni. W przypadku przedłużenienia przez klienta okresu spłaty, umowa ubezpieczeniowa może zostać również przedłużona na podobny okres.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.