[browser-shot url=”http://www.viasms.pl/blogs/kilka-porad-jak-zrobic-oszczedne-zakupy/” width=”300″]

VIA SMS Pl to specjalista w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek gotówkowych. W sytuacjach kryzysu finansowego VIA SMS PL służy swoją pomocą i gwarantuje rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. W sytuacji nieprzewidzianych wydatków VIA SMS PL staje się najlepszym rozwiązaniem, jednak w ostatnim czasie marka radzi jak zrobić wszystko by zaoszczędzić niezbędne środki finansowe. Firma wskazuje jak racjonalnie wydawać pieniądze by kryzys finansowy nie miał miejsca.

Punktem wyjścia stają się generalne porządki w domu. Często okazuje się, iż w naszych szafach i szafeczkach zalegają rzeczy i przedmioty, które nie są nam już potrzebne, a zapewne przydadzą się komuś innemu. Ponadto jest to doskonały sposób na zweryfikowanie i określenie czego w naszym mieszkaniu brakuje, a co należy koniecznie wymienić. Należy pamiętać, że oszczędność nie oznacza zaniechania w robieniu zakupów. Oszczędzasz wtedy, kiedy robisz zakupy z głową, racjonalnie wydając pieniądze. Po sporządzeniu listy brakujących rzeczy należy wybrać się do sklepu. Najlepszym wyborem stają się markety, bowiem one posiadają w sprzedaży produkty w miarę atrakcyjne cenowo. Należy pamiętać, iż kupienie tego co najtańsze nie zawsze będzie skutkowało zaoszczędzeniem pieniędzy. Najtańsza rzecz zazwyczaj psuje się już po miesiącu użytkowania, w związku z czym musimy dokonać nowego zakupu. Czyż nie lepiej kupić rzecz droższą aniżeli kilka razy tańszą?

Doskonale wiadomo, iż zaoszczędzić można na wszystkim, lecz nie na jedzeniu. To prawda. Musimy się odżywiać, aby normalnie funkcjonować. Warto jednak przemyśleć co w danym dniu będzie nam potrzebne a co nie. Nie należy kupować wszystkiego co popadnie, ponieważ większość z tych produktów po 2-3 dnia najczęściej ląduje w koszu. Nie dość, że tracisz ciężko zarobione pieniądze to na dodatek masz wyrzuty sumienia z powodu wyrzucanego do śmietnika jedzenia.

W przypadku zakupu odzieży czy obuwia należy pamiętać, aby kupować rzeczy wytrzymałe, które posłużą nam przez dłuższy okres czasu. Tańsze rzeczy wykazują się słabą jakością i wytrzymałością, a to sprawia, iż po kilku razach użytkowania dana bluzka czy spodnie kompletnie nie nadają się do noszenia.

Poznaj więcej informacji w tym miejscu.

Źródło:http://www.viasms.pl/blogs/kilka-porad-jak-zrobic-oszczedne-zakupy/

2 comments

 1. Skuteczne oszczędzanie dzięki VIA SMS.pl! Poznaj warunki!

  Czy marzysz o tym, aby zwiększyć swoje oszczędności, ale nie wiesz od czego zacząć? VIA SMS.pl ma dla Ciebie idealne rozwiązanie!

  Dzięki naszej platformie możesz zacząć skutecznie oszczędzać już dziś. Nasza firma oferuje łatwy w obsłudze system, który pomoże Ci zbudować solidne podstawy finansowe.

  Jak działa VIA SMS.pl? To proste! Po rejestracji na naszej stronie, otrzymasz dostęp do różnych narzędzi oszczędnościowych. Możesz ustawić konkretne cele oszczędnościowe i śledzić ich postępy na wygodnym panelu kontrolnym. Nasze narzędzia pomogą Ci również stworzyć budżet, kontrolować swoje wydatki i śledzić swoje wpływy.

  Dodatkowo, VIA SMS.pl oferuje wysokie oprocentowanie na swoje oszczędności. To oznacza, że Twoje pieniądze będą stale narastać, co pomoże Ci osiągnąć swoje cele finansowe jeszcze szybciej.

  Nie zwlekaj! Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów i rozpocznij skuteczne oszczędzanie dzięki VIA SMS.pl już teraz. Z nami oszczędzanie jest łatwe, wygodne i dochodowe!

  Zarejestruj się na naszej stronie i zobacz, jak proste może być oszczędzanie! Albo zostaw komentarz, a prześlemy Ci wniosek!

 2. Zapraszamy do skorzystania z oferty Via SMS.pl! Gwarantujemy skuteczne oszczędzanie i możliwość zarabiania poprzez udzielanie pożyczek. Dołączając do naszej społeczności, zyskujesz dostęp do prostego i szybkiego procesu zaciągania pożyczek.

  Sprawdź nas już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl