Błyskawiczna pożyczka dla osób, które ukończyły 18 lat bez żadnych formalności, weryfikacji BIK i poręczycieli. Aby otrzymać pieniądze po 15 minutach, wystarczy wysłać wniosek online. Tanie pożyczki dla osób pełnoletnich, nawet bezrobotnych i zadłużonych na dowolny cel. Bez zgody współmałżonka i odpowiadania na szczegółowe pytania.

Osoby bardzo młode, które dopiero wkraczają w dorosłość, mogą mieć spore problemy z pozyskaniem nawet najmniejszej pożyczki w klasycznej placówce bankowej. Jak większość z nas już zdążyła się przekonać, aby ubiegać się o jakieś wsparcie w banku musimy posiadać jakąś już historię kredytową. A więc osoby, które mają już na swoim koncie jakiś zaciągnięty kredyt, pożyczkę czy nawet zakup np. sprzętu RTV na raty. Niestety większość młodych osób, które dopiero co uzyskały pełnoletniość nie może pochwalić się żadną historią kredytową, dlatego nie mają czego szukać w tradycyjnych bankach. Poza tym nie wszyscy w tym wieku mają stałą pracę, a nawet jak pracują to często sezonowo i bez uzyskiwania dobrego wynagrodzenia. A jak wiemy, ponieważ albo mamy za sobą ten wiek, albo aktualnie mamy 18 lat i zdajemy sobie doskonale sprawę, że młody człowiek wkraczający w dorosłość potrzebuje często pieniędzy na samorealizację, kształcenie lub spełnianie marzeń.

W takich momentach często jedynym wyjściem wydaje się rozejrzenie za szybkimi pożyczkami pozabankowymi. Oferowane są one przez nowoczesne firmy finansowe, tak zwane parabanki. Jest wiele tego typu firm pożyczkowych, które oferują wsparcie dla młodych osób, które dopiero co skończyły 18 lat. Pozyskane kwoty wynoszą, zależności od firmy, około kilka tys. zł. na raczej krótki okres czasu. Jest to spowodowane tym, że, aby otrzymać błyskawiczną pożyczkę od 18 lat, nie trzeba przechodzić żadnych złożonych i czasochłonnych procedur kredytowych. Nie musimy mieć zaświadczeń o dochodach, historii kredytowej ani innego rodzaju zabezpieczeń. Wystarczy, że prześlemy wniosek online, a pieniądze trafią na nasze konto nawet kilkanaście minut później, a na pewno jeszcze tego samego dnia. Nie musimy nawet wychodzić z domu i załatwiać żadnych spraw na mieście, wszytko możemy zrobić w domu mając do dyspozycji jedynie komputer z dostępem do sieci. Pozyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, więc jest to na pewno bardzo dobra wiadomość dla wszystkich młodych ludzi. Zatem, jeżeli potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku gotówki, nie wahaj się, zaciągnij błyskawiczną pożyczkę od 18 lat, a jeszcze tego samego dnia będziesz się cieszyć z pozyskanych środków.

Tanie pożyczki dla osób pełnoletnich

Wreszcie skończyłeś 18 lat, jesteś dorosły i myślisz, że świat stoi przed Tobą otworem. Jednak nie masz stałej pracy, a zaczynasz potrzebować coraz bardziej pieniędzy. Nie chcesz prosić ciągle rodziców o kieszonkowe, dlatego zaczynasz rozglądać się za jakimś dobrym wyjściem. Jednak jak się okazuje, nie jest to wcale takie proste. Bowiem każdy bank odsyła Cię z kwitkiem twierdząc, że nie jesteś dobrym klientem, ze względu na zbyt młody wiek, nieposiadanie stałych dochodów oraz brak jakiejkolwiek historii kredytowej. Na szczęście jest rozwiązanie dla wszystkich młodych, stojących na progu dorosłości. Tym dobrym i najczęściej jedynym wyjściem wydają się tanie pożyczki dla osób pełnoletnich, proponowane przez szereg instytucji finansowych na naszym rynku finansowym.

Jest kilka sposobów na pozyskanie tego rodzaju wsparcia, można udać się osobiście do oddziału wybranego parabanku. Już jedna wizyta wystarczy, żeby po podpisaniu umowy otrzymać pieniądze do ręki. Kolejną alternatywą są szybkie pożyczki online, które możemy pozyskać drogą internetową. Trzeba tylko przesłać wniosek online ze strony internetowej wybranego parabanku. Umowę pożyczkową dostaniemy albo na maila, albo za pośrednictwem poczty bądź kuriera. W ten sam sposób już podpisaną należy odesłać. Beż żadnych poręczycieli, zabezpieczeń czy przedkładania zaświadczeń o dochodach. Wiele firm finansowych dla swoich nowych klientów przygotowało specjalną ofertę, a mianowicie pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Oznacza to, że musimy zwrócić jedynie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy, bez jakichkolwiek opłat czy oprocentowania. To na pewno przekona niejedną osobę do zaciągnięcia taniej pożyczki dla osób pełnoletnich, którą mamy możliwość przeznaczyć na dowolny cel.

4 comments

  1. Szukasz szybkiej pożyczki, która pozwoli Ci spełnić Twoje bieżące potrzeby finansowe? Błyskawiczna pożyczka jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Jesteśmy skuteczną firmą, która oferuje pożyczki dla osób, które ukończyły 18 lat.

    * Z naszą ofertą możesz otrzymać pożyczkę w krótkim czasie, bez zbędnych formalności i nieprzyjemnych pytań. Nie musisz się martwić o długie oczekiwania na decyzję – przetwarzamy wnioski błyskawicznie, dostosowując się do Twoich potrzeb.

    * Nasza ekspresowa pożyczka to także elastyczne warunki spłaty. Dajemy Ci możliwość wyboru dogodnego okresu spłaty, który najlepiej odpowiada Twoim możliwościom finansowym. Ponadto, oferujemy niskie oprocentowanie, dzięki czemu spłata pożyczki nie będzie dla Ciebie dodatkowym obciążeniem.

    * Nie musisz posiadać doskonałej historii kredytowej, aby być uprawnionym do naszej pożyczki. Szanujemy indywidualne sytuacje klientów i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdej osoby. Wypełnij prosty wniosek online, a my skontaktujemy się z Tobą w najkrótszym możliwym czasie.

    Nie czekaj dłużej – skorzystaj z naszej oferty już dziś! Zostaw e-maila w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl