[browser-shot url=”https://www.sms365.pl” width=”300″]

SMS365.pl to serwis dzięki któremu możliwe staje się zaciągnięcie szybkiej pożyczki gotówkowej. Korzystając z oferty po raz pierwszy, możemy pożyczyć 600 zł, na okres 30 dni. Aby skorzystać z usługi należy zarejestrować się na SMS365.pl i po wypełnieniu formularza przelać 1 grosz na konto pożyczkodawcy, tak aby ten mógł zweryfikować nasze konto bankowe. Istnieją trzy warianty złożenia wniosku.

Pierwszy z nich to wniosek poprzez zalogowanie się na stronie serwisu. Drugi wariant to rozmowa telefoniczna w której wyrażamy chęć skorzystania z oferty. Trzecim wariantem zaś, jest zgłoszenie się za pomocą wiadomości SMS, którą należy wysłać na numer 7043. Już w zaledwie klika minut od złożenia wniosku możemy spodziewać się środków na koncie.

SMS365.pl wypracował ofertę specjalną dzięki której można maksymalnie zyskać nawet 300 zł. Jak to możliwe? Wystarczy polecić znajomemu ofertę pożyczkową tej firmy. Za każde polecenie przysługuje nam bonus w wysokości 30 zł. Istnieje możliwość polecenia produktu 10 znajomym. Aby zyskać nagrodę należy poinformować znajomego o ofercie. Następnie osoba ta powinna zarejestrować się na SMS365.pl i zaciągnąć pożyczkę. Tylko i wyłącznie w takiej sytuacji przysługuje nam nagroda za polecenie. Można dokonać dwóch poleceń- w postaci SMS-a oraz e-maila-a.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://www.sms365.pl/bonusy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.