[browser-shot url=”http://europrovidus.com.pl/main/index.php/our-blog” width=”300″]

Firma Euro Providus S.A. to instytucja finansowa zajmująca się udzielaniem pożyczek gotówkowych. Oferta firmy przewiduje możliwość udzielenia pożyczki na kwotę o wartości od 300 do 5 000 zł. Okres spłaty w Euro Providus wynosi jeden rok. To co wyróżnia firmę spośród wszystkich innych jest kompleksowa obsługa w domu klienta. Eksperci działający w charakterze Doradcy Klienta dotrą do każdego kto tylko potrzebuje szybkiej gotówki na nieprzewidziany wydatek. Euro Providus to rzetelność i profesjonalizm. Jednak warto zaznaczyć, iż Grupa nie tylko potrafi solidnie świadczyć swe usługi. Doskonale wiemy, że życie to nie tylko praca. Euro Providus pokazał w jaki sposób można połączyć pracę z zabawą. Przejawem tej doskonałej zabawy stała się Gala LipDub EuroProvidus 2014 w Kroczycach.

Gala była uroczystym podsumowaniem trwającego już wcześniej konkursu LipDub. W rywalizacji wzięło udział 10 oddziałów Grupy Euro Providus. Zadaniem każdego z nich było nakręcenie teledysku do dowolnego utworu muzycznego, który miał mieć charakter teledysku LipDub. Nagrodami miały być Złota Płyta oraz Złoty Mikrofon za Najlepszy Teledysk LipDub 2014. Złoty Mikrofon w kategorii Najlepszy Producent otrzymał Pan Christoph Szaraniec. Złoty Mikrofon w kategorii Najlepszy Kompozytor powędrował do Pana Tomasza Kostyry. Ponadto Oddział w Częstochowie został nagrodzony w kategorii Najlepszy Montaż. Złota Płyta została przyznana Najlepszemu Artyście Andrzejowi Pilzakowi ze Skawiny. Tytuł ten w kategorii żeńskiej przyznano Patrycji Wojewódce z Zawiercia. Nagrodę główną, tj. Złota Płytę i Złoty Mikrofon za Najlepszy Teledysk LipDub 2014 otrzymał Oddział Piotrków Trybunalski, wykonujący piosenkę “Ruda tańczy jak szalona”.

Euro Providus gratuluje wszystkim laureatom i dziękuje za udaną zabawę. Okazuje się, iż Gala 2014 stała się prawdziwą ucztą dla całej kadry Grupy Euro Providus.

Szersze informacje znajdują się tutaj.

Źródło:http://europrovidus.com.pl/main/index.php/our-blog/126-lipdup-europrovidus-project

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.