[browser-shot url=”https://sohocredit.pl/article/consenttoinsurance” width=”300″]

Soho Credit to marka świadcząca usługi w zakresie szybkich pożyczek gotówkowych. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, tworząc ofertę elastyczną, przejrzystą i przede wszystkim łatwo dostępną. Każdy pierwszy klient ma możliwość uzyskania pożyczki za 0%. Oznacza to, iż pożyczka jest zupełnie za darmo.

Soho Credit maksymalnie jest w stanie pożyczyć nawet 3 000 zł. Aby uzyskać pieniądze należy zarejestrować się na sohocredit.pl i wypełnić stosowny formularz. Kolejno klient zobowiązany jest do przelewu w wysokości 1 zł. Następnie należy złożyć wniosek w którym klient określa jaką kwotę chciałby pożyczyć i na jaki okres czasu. Wniosek zostanie rozpatrzony w zaledwie kilka minut. W związku z tym tuż po jego zatwierdzeniu możemy liczyć na przelew oczekiwanych środków. Bardzo istotnym staje się fakt, iż Soho Credit dokonuje weryfikacji wiarygodności płatniczej klienta, dlatego też sprawdza takie bazy jak: BIG, KRD, BIK itp. Soho Credit to marka, której warto zaufać.

Firma w swojej ofercie posiada promocję będącą promocją specjalną, jakiej nie przewidział nikt na rynku. Zaciągnięcie pożyczki nie musi kojarzyć się z czymś przykrym. Wystarczy, iż zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki w dniu swoich urodzin. Soho Credit w tak specjalne dni przewiduje ofertę specjalną będącą prezentem urodzinowym. Prezent jaki przygotował dla każdego Soho Credit jest upominkiem jaki sami sobie fundujemy. Otóż każdy klient, który pożyczy pieniądze w swoje urodziny otrzyma o 50% niższą prowizję. Warto więc czekać do urodzin.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://sohocredit.pl/article/consenttoinsurance

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.