Szukasz taniej pożyczki z Sosnowca z dostawą do domu? Mamy świetne rozwiązanie – najlepsza pożyczka w Sosnowcu bez weryfikacji BIK, po okazaniu dowodu osobistego. Masz pilne wydatki? Pierwsze darmowe pożyczki – Sosnowiec. Prześlij bezpłatny wniosek online i otrzymaj kasę w kilka minut na swój rachunek bankowy. Błyskawiczne pieniądze na każdy cel bez poręczeń i zastawów. Minimalne raty wygodne do spłaty. Brak limitu wieku! Sam zdecyduj na co wydasz gotówkę. Najlepsza pożyczka w Sosnowcu bez opłaty wstępnej!

Szybkie pożyczki gotówkowe Sosnowiec przez Internet – zobacz aktualne porównanie ofert

Mieszkasz w Sosnowcu i potrzebujesz szybko pieniędzy? Szybka pożyczka gotówkowa Sosnowiec przez Internet jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Szybkie pożyczki gotówkowe online są polecane przez wiele osób, dlatego że jest to szybka forma uzyskania pieniędzy w kilka chwil.

Jeśli potrzebujesz szybko pieniędzy to błyskawiczne pożyczki gotówkowe Sosnowiec przez Internet są najlepszym rozwiązaniem. Nie musisz wychodzić z domu, możesz wygodnie siedzieć w fotelu i wypełnić wniosek, który znajduje się na stronie internetowej. Nie musisz się zastanawiać nad tym, czy się zgodzą udzielić Ci tej pożyczki w Sosnowcu, bo dostaniesz ją na pewno. Kwotę, jaką chcesz pożyczyć, ustalasz sam. Szybkie pożyczki gotówkowe charakteryzują się tym, że możesz robić wszystko za pośrednictwem Internetu bez zbędnych formalności. Wszystko ustalasz sam, zapoznaj się tylko z odsetkami, które rosną, jeśli nie spłacisz na czas raty. Oczywiście czas spłaty pożyczki sosnowiec ustalasz sobie sam, dlatego ustaw tak, abyś zdążył spłacić wszystko. Gdy nie dotrzymasz terminu do kwoty pożyczonej, dochodzą niewielkie odsetki. Nie są odczuwalne, ale zawsze musisz trochę więcej zapłacić, bo się spóźniłeś z zapłatą raty.

Najtańsze pożyczki online bez prowizji dla osób zadłużonych i posiadających komornika

Nie chcesz pokrywać dodatkowych kosztów z tytułu zaciągnięcia pożyczki Sosnowiec? Korzystając z propozycji instytucji pozabankowych nie zapłacisz prowizji. To najlepsza oferta pożyczkowa w Sosnowcu, dzięki której nie będziesz obciążony zbędnymi płatnościami. W tym wypadku nie zapłacisz za to, że wziąłeś pożyczkę – skoro potrzebujesz pieniędzy, to oznacza to, że nie masz ochoty płacić dodatkowo za sam fakt pobrania pożyczki Sosnowiec. Wbrew pozorom, firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek naprawdę to szanują. Dlatego nie zwlekaj i aplikuj już teraz o tanią pożyczkę Sosnowiec.

Tylko za okazaniem dowodu błyskawiczne pożyczki Sosnowiec dla wszystkich bez zbędnych procedur i przedkładania dokumentów

Jesteś z Sosnowca i poszukujesz pożyczki? Nie masz jednak możliwości zaciągnięcia pożyczki w banku? Nie szkodzi! Mimo, że jesteś osobą zadłużoną, na Twoje życzenie prawdopodobnie i tak zostanie Ci przyznana odpowiednia pożyczka w Sosnowcu. Nie musisz martwić się o formalności, które w innych instytucjach przekreślą szanse na wzięcie pożyczki Sosnowiec w specyficznej sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Dla takich osób jak Ty instytucje pozabankowe przygotowują na ogół specjalną ofertę pożyczkową z Sosnowca, którą często możesz przejrzeć na odpowiedniej stronie internetowej; o szczegóły warto zapytać, dzwoniąc do siedziby placówki. Pamiętaj- to, że jesteś zadłużony, nie skreśla Cię z listy klientów- wręcz przeciwnie.

Mała pożyczka online bez zdolności kredytowej w Sosnowcu

Jeśli masz problemy ze spłatą drobnych zobowiązań, weź małą pożyczkę online dla dłużników z Sosnowca. Bez weryfikacji w BIK, szybko i stuprocentowo za pośrednictwem Internetu. Nie wahaj się dłużej, wybierz bezpieczne i wygodne rozwiązanie już dziś. Tylko małe pożyczki online Sosnowiec dla dłużników pomogą Ci wyjść z trudnej sytuacji.

Jeśli kwota, której potrzebujesz, jest niewielka, zdecyduj się na małą pożyczkę Sosnowiec. Możesz ją przeznaczyć na spłatę innych zobowiązań lub odsetek naliczonych z ich tytułu. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne, ponieważ kwota często nie musi być rozbijana na raty, a ponadto klient dostaje pieniądze praktycznie od ręki. To najwygodniejsze rozwiązanie, gdy nie potrzebujesz zbyt wiele, ale za to- natychmiast, bez proszenia o pomoc rodzinę czy znajomych.

Szybkie pożyczki Sosnowiec dla każdego na dowolny cel bez BIK i KRD

Potrzebujesz pieniędzy na telewizor? Samochód? Szybkie ogrzewanie budynku przed nadchodzącą zimą? Powodów może być całe mnóstwo. Kiedy człowiek znajdzie się w sytuacji w której liczy się każda sekunda a pieniędzy jest za mało aby sukcesywnie zwalczyć problem. Wtedy pojawia się pytanie skąd wziąć pieniądze w tak krótkim czasie? Pierwsze co przychodzi na myśl to oczywiście kredyt w banku w Sosnowcu. Jednak jest to rozwiązanie na które potrzeba dużo czasu, a i tak nie mamy stuprocentowej pewności że dostaniemy pieniądze. Następnym pomysłem w kolejce będzie pewnie pożyczka Sosnowiec od znajomych albo rodziny. Jednak i to nie zawsze zdaje egzamin. Dlatego właśnie naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzą pożyczki pozabankowe w Sosnowcu. Jest to rodzaj pożyczki którą pobrać może praktycznie każdy. Kwoty w jakich oscylują pożyczki to zakres z poziomu 200- 10000 zł, a czas spłaty wynosi około miesiąca. Taka pożyczka jest idealną alternatywą dla ludzi potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki aby pozałatwiać zaległe i naglące sprawy.

Natychmiastowe pożyczki Sosnowiec w 5 minut bez poręczycieli, zastawów i zabezpieczeń

Szybkie i tanie pożyczki Sosnowiec to nowe źródło gotówki dla wszystkich jej potrzebujących. Nie trzeba mieć poręczycieli. Nie trzeba udowadniać swojej zdolności kredytowej wystarczy że mamy przy sobie dowód i już możemy ubiegać się o pożyczkę bezgotówkową. Nawet bezrobotni mogą dostać kredyt wystarczy że na ich konto wpływają jakieś środki pieniężne. Taką pożyczkę możemy uzyskać przez Internet. Wystarczy wybrać jedną z pośród setek firm pełniących takie usługi. Zalogować się i wysłać wniosek. Po kilkunastu minutach nasz wniosek powinien zostać rozpatrzony. I jeśli wypadliśmy pozytywnie będziemy mogli cieszyć się pieniędzmi w ciągu kilku następnych minut. Dzięki takim pożyczką nie musimy już błagać banków aby nam go udzieliły. Z tak wygodnego rozwiązania korzystać może każda pełnoletnia osoba, która posiada:

 • aktualny dowód osobisty,
 • pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jakiekolwiek źródło dochodu.

Tania pożyczka Sosnowiec dla każdego bez limitu wieku 100% online lub w oddziale

Masz nóż na gardle i pilnie potrzebujesz szybkiej gotówki? Bank odmówił udzielenia kredytu, sąsiad nie chce pomóc i nie wiesz co dalej robić? Zdecyduj się na pożyczkę pozabankową z Sosnowca. Nie wymaga ona zabezpieczenia finansowego, nie ma mowy o żadnych poręczycielach, jak to ma miejsce w placówkach bankowych. Nie będzie sprawdzana Twoja sytuacja w BIK ani KRD, ponieważ firma oferująca tzw. pożyczki Sosnowiec nie wnika w przeszłość finansową swoich klientów. Pieniądze przyznawane są niemal w każdym przypadku nawet osobom bez stałego dochodu bądź bezrobotnym. Jedyne minimum do spełnienia to pełnoletniość oraz stały adres zameldowania w Polsce.

Masz trudności z płynnością finansową? Pożyczka pozabankowa jest dla Ciebie! Wraz z pracownikiem firmy ustalisz wysokość i ilość rat, a także okres spłaty. Minimum formalności możesz załatwić poprzez Internet! Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na uzupełnienie wniosku, a po kwadransie otrzymasz decyzję, która niemalże w 100% jest zawsze pozytywna. Już po godzinie od przyznania pożyczki, pieniądze trafiają na Twoje konto, a Ty możesz udać się do najbliższego bankomatu i wypłacić gotówkę, w tej chwili tak bardzo Ci potrzebną.

Przykład oferty pożyczki sosnowieckiej od ręki bez formalności

Jesteśmy niezawodną firmą oferującą pożyczki pozabankowe. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, mających stały meldunek na terenie Polski. Jedyny wymagany przez nas dokument to dowód osobisty. Inaczej niż w przypadku kredytów zaciąganych w banku, nie sprawdzamy historii finansowej klientów, nie występuje do rejestrów BIK i KRD o dodatkowe informacje. Ufamy osobom zwracającym się do nas ze swoimi problemami finansowymi i chętnie ułatwiamy im otrzymanie szybkiej gotówki, nie stawiając żadnych przeszkód. Nasze pożyczki cechuje wysoka przyznawalność, co oznacza, że niemal każdy może z nich korzystać. Osoby bez stałego dochodu, czy nawet bezrobotni znajdą u nas pomoc, której odmówiły pozostałe instytucje bankowe. Naszym priorytetem jest wygoda i zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy im przyjazny program do obsługi rachunku.

Sam wybierz wysokość pożyczki z Sosnowca i okres spłaty

To odbiorcy pożyczek określają wysokość comiesięcznych rat, które mogą być elastycznie dopasowywane do ich aktualnych możliwości finansowych. Przy pomocy pracowników naszej firmy można wybrać dogodny okres spłaty, który w nagłych przypadkach może być przedłużony bez ponoszenia żadnych konsekwencji! Dodatkowym atutem naszych „chwilówek” jest, jak wskazuje nazwa, ich szybkie przyznanie. Potrzeba dosłownie chwili, aby uzupełnić wniosek (można to zrobić również drogą internetową) i otrzymać pozytywną decyzję o otrzymaniu pożyczki. Już po godzinie można sprawdzić stan swojego konta zwiększony o kwotę, która w tym momencie była tak potrzebna. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, bez wyczekiwania w kolejce do okienka bankowego. Cenimy wygodę naszych klientów i dlatego stale staramy się poprawiać jakość naszych usług.

Jak znaleźć najtańszą pożyczkę z Sosnowca

Wpadłeś w spiralę zadłużenia, ciągną się za Tobą stare zobowiązania a komornik puka do drzwi? Mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Pożyczka pozabankowa, nie wymagająca żadnego zabezpieczenia finansowego i poręczycieli pozwoli Ci stanąć na nogi. Potrzebujesz jedynie dowodu osobistego potwierdzającego stały adres zameldowania w Polsce. Nie sprawdzamy twojej wypłacalności, nie występujemy do BIK i KRD o dodatkowe informacje na Twój temat, wobec czego nie tracimy czasu na zbędne formalności. Jak głosi znane powiedzenie „czas to pieniądz”, więc nie warto go marnować na zbędne formalności. Ułatwiamy naszym klientom rozwiązanie swoich problemów finansowych i nie każemy im pokonywać toru przeszkód. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji osobom, którym inne instytucje odmówiły pomocy. Nasza firma pozwala wyjść na prostą osobom z niskimi dochodami, bądź nawet ich brakiem! Zgłoszenia i wnioski przyjmujemy 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz swoimi danymi kontaktowymi, a nasz pracownik odezwie się do Ciebie i dopełni wszelkich starań, abyś umowę podpisał z uśmiechem na ustach.

Wystarczy przesłać bezpłatny wniosek online – gotówka do odebrania w Sosnowcu lub przezlana na Twój rachunek bankowy

Nasza „pożyczka z Sosnowca” to szybki zastrzyk gotówki w momencie, kiedy najbardziej go potrzebujesz. To prosty, szybki i dogodny sposób na zyskanie nawet kilku tysięcy złotych w ciągu paru chwil! Złóż wniosek drogą internetową, a pieniądze otrzymasz zaraz po potwierdzeniu Twojej tożsamości. Nie wymagamy poręczeń, zaświadczeń i sterty innych dokumentów. Wystarczy, że pokażesz swój dowód osobisty. Możesz być pewny, że wszystkie Twoje dane pozostaną tylko dla naszej wiadomości. Cenimy prywatność naszych klientów, dlatego nie wnikamy w ich przeszłość finansową, ani nie występujemy do BIK o inne informacje dotyczące ich finansów. Nie musisz nam przedstawiać umowy o pracę ani informować nas o wysokości swoich dochodów. Nawet nie musisz posiadać stałego dochodu, ponieważ ufamy swoim klientom i wierzymy, że współpraca z nami jest łatwa i przyjemna. Jednym z udogodnień jakie wprowadziliśmy, jest możliwość ubiegania się o pożyczkę 24 godziny 7 dni w tygodniu! Jest to niezwykle ważne, ponieważ nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy będziemy potrzebować większej kwoty, której nie znajdziemy w naszych portfelach ani na kontach bankowych. Jeśli jesteś w potrzebie, to:

 • przedstaw się,
 • podaj numer dowodu osobistego,
 • numer PESEL,
 • nakreśl swoją sytuację rodzinną,
 • opowiedz czy twój współmałżonek pracuje, gdzie i w jakim charakterze.

Udowodnij, że posiadasz stały dochód, podaj jego wysokość i módl się o przyznanie pożyczki sonowieckiej. Oto realia w polskich placówkach bankowych, gdzie aby otrzymać nawet minimalne dofinansowanie, należy odpowiedzieć na szereg często niewygodnych i prywatnych pytań. Jak na obecną rzeczywistość panującą w naszym kraju są to wymagania surowe i rzadko możliwe do spełnienia.

Gdzie udać się po pożyczkę pozabankową w Sosnowcu?

W liczącym ponad 200 000 tysięcy mieszkańców Sosnowcu z pewnością znajdują się osoby, którym bank odmówił udzielenia kredytu. Jeżeli wszystkie inne sposoby zdobycia pieniędzy zawiodły, warto zorientować się, jakie firmy udzielają w tym mieście szybkich pożyczek gotówkowych. Ich zaletą jest z pewnością wysoki odsetek przyznawania wnioskującym pieniędzy oraz mała ilość formalności. Czasami wystarczy tylko posiadać przy sobie dowód osobisty lub wygospodarować chwilkę na wypełnienie formularza w Internecie

Najkorzystniejsze rozwiązanie pożyczkowe w Sosnowcu

Na ulicy Modrzejowskiej 21 znajduje się placówka „Kredyty Evita”. Pracownicy firmy określają oferowane przez nich pożyczki pozabankowe jako ,,na dowód osobisty”. Klient nie jest weryfikowany w Biurze Informacji Kredytowej, nie ma także potrzeby wypełniania wielu formalności. Warto śledzić na bieżąco ofertę ,,Kredytów Evita”, ponieważ ich właściciele urządzają promocje, przykładowo w okresie letnim oprocentowanie kwoty 1300zł na okres 7 miesięcy wynosiło tylko 4,9%. Więcej informacji, także o pożyczkowych upustach, uzyskamy pod numerem telefonu 32 292 27 33.

Niskie raty i małe oprocentowanie z pożyczką na ul. Modrzejowskiej w Sosnowcu

Na tej samej ulicy Modrzejowskiej znajduje się placówka „Optima finanse dla domu”. W ich ofercie szybka „chwilówka” oznacza uzyskanie do 700zł. Termin spłaty tych zobowiązań to maksymalnie miesiąc. Do zapożyczenia się na tę kwotę wystarczy posiadanie dowodu osobistego. Jeżeli jednak przedstawisz zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach, możesz starać się o gotówkę rzędu 4000zł. ,,Optima finanse dla domu” przyjmuje także kosztowności ze złota pod zastaw. Zadzwoń pod 32 450 26 41 lub wejdź na stronę www.optima.pl i dowiedz się więcej.

A może anonimowa pożyczka w jednej z firm pozabankowych?

Trzy placówki, na ulicy Orła 11, Blachnickiego 3 oraz 3 Maja 19, posiada przedsiębiorstwo „KREDYTY-Chwilówki”. Proponowana przez jej pracowników szybka pożyczka pozabankowa jest dyskretna (nie wymaga się zgody współmałżonka) i oznacza kwoty do 1000zł. Okres spłaty tych zobowiązań to najwyżej 30 dni. Ukazanie zaświadczenia o dochodach zwiększa naszą zdolność kredytową, wtedy większy dług możemy regulować nawet przez 24 miesiące. Wszelkich informacji udzielą nam pod numerem telefonu 801 800 107. Wniosek online wypełnisz na stronie internetowej www.kredyty-chwilowki.pl.

Prawdziwa historia pożyczkobiorcy z Sosnowca, który zaciągnął szybka pożyczkę

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy to musimy zająć się rodzicami. Do tej pory to zawsze oni się troszczyli o nas i od najmłodszych lat pomagali nam we wszystkim. Życie biegnie nieubłaganie i role się zmieniają. Zawsze mieszkałam z mamą. Choć była starszą kobietą to jeszcze w sile wieku. Pomagałyśmy sobie wzajemnie i wiele rzeczy robiłyśmy razem. Aż do czasu gdy mama dostała wylewu. Wiele tygodni spędzonych w szpitalu i wreszcie upragniony powrót do domu. Wiedziałam, że już nie będzie jak dawniej. Mama potrzebowała opieki prawie bez przerwy. Dlatego musiałam przynajmniej na jakiś czas zrezygnować z pracy. Wiązało się to z mniejszym przychodem pieniężnym. Co prawda mama miała emeryturę, lecz nie była to duża suma. Leczenie pochłaniało dużo pieniędzy: lekarstwa, specjalne łóżko, opłacenie pielęgniarki to tylko kropla w morzu potrzeb. Na początku jakoś dawałam radę, bo miałam oszczędności. Gdy te się skończyły, z dnia na dzień było mi coraz trudniej. Mama miała dodatkowo dostać zasiłek opiekuńczy, jednak nie wiadomo było kiedy dokładnie to nastąpi, a ja nie mogłam czekać w nieskończoność.

Pewnego razu mamę odwiedziła sąsiadka. Gdy z nią rozmawiałam, zapytała jak sobie radzę. Nie mogłam udawać i powiedziałam, co mi leży na sercu. Wtedy opowiedziała, że słyszała od znajomej o szybkiej pożyczce. Pieniądze dostaje się na dowolny cel, bez zbędnych formalności. Wymagany jest jedynie dowód, jeden podpis i gotowe. Długo się nad tym zastanawiałam aż przeszukałam Internet w celu uzyskania więcej informacji. O dziwo tam również spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami. Nie zwlekając dłużej wypełniłam wniosek on-line i jeszcze tego samego dnia miałam pieniądze na koncie. Raty zostały rozłożone bardzo przystępnie. Miałam pieniądze na bieżące wydatki i móc w pełni poświęcić się opiece nad mamą.

9 comments

 1. Witam. Czy jakiś parabank z Sosnowca może udzielić dwóch pożyczek na raz jednej osobie? A potem jedną pożyczkę przepisać osobie wskazanej przez pożyczkobiorcę?
  Proszę o odp. Interesuje mnie kwota 20 000 zł.
  Anka

 2. Zobacz gdzie najlepiej zaciągnąć pożyczkę w Sosnowcu!
  Skorzystaj już dziś z najszybszej pożyczki niebankowej Sosnowiec!
  * 15 minut zajmą Ci wszystkie formalności
  * Błyskawiczna akceptacja każdego wniosku
  * Dobre warunki spłaty
  * Niskie raty
  8 Małe oprocentowanie
  * Możliwość przedłużenia okresu spłaty
  * Jedynie na dowód
  * Gotówka dostępna dla wszystkich klientów z Sosnowca bez wygórowanych wymagań

  POŻYCZKI SOSNOWIEC NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI KAŻDEGO OD 1000 DO 25 000 ZŁ!

 3. Gotówkę w Sosnowcu otrzymasz szybko i bez zbędnej zwłoki - tanie pożyczki niebankowe z Sosnowca pisze:

  Najszybsze pożyczki niebankowe dla klientów z Sosnowca z niskim oprocentowaniem!

  Pożyczanie pieniędzy i uzyskanie błyskawicznej gotówki nigdy nie było tak proste i dostępne dla każdej pełnoletniej osoby. Wystarczy mieć dostęp do Internetu i dowód osobisty, aby w kilka minut otrzymać do 30 000 zł i to bez żadnych formalności!

  Pożyczki pozabankowe w Sosnowcu tylko na dowód osobisty są bardzo często wybierane przez osoby, które potrzebują gotówki na już i którym zwykły bank nie udzieli nawet najmniejszej pożyczki. Korzystają z nich również osoby z Sosnowca i okolic, które nie mają czasu na czekanie w kolejkach i zbieranie zaświadczeń do tradycyjnych banków.
  Pożyczka pozabankowa z przelewem na konto lub dostarczona pod wskazany adres w Sosnowcu jest przede wszystkim szybka, łatwa, bezpieczna i anonimowa. Oferowane warunki są uczciwe i bardzo korzystne.

  Jeśli jesteś w BIK u nas pożyczkę w Sosnowcu dostaniesz bez dodatkowych wymogów!
  * gwarantujemy korzystne oprocentowanie i długi okres spłaty
  * najlepsze, niskie miesięczne raty
  * pożyczki dostępne są 24 godziny, 7 dni w tygodniu!
  * musisz tylko wybrać czy interesuje Cię szybki przelew pieniędzy na konto czy dostawa pod wskazany przez Ciebie adres
  * bez poręczycieli i zabezpieczeń
  * już teraz pozbądź się zadłużeń i spłać komornika

 4. Szukam pozyczki z dostawom do domu przez kuriera, najlepiej 20 000 tys, ale pożyczę każdą kwotę. Błagam o pomoc!

  1. Jestem prywatnym inwestorem, udzielam pożyczek każdemu na dowód. bez formalności, raty równe. Napisz, a się dogadamy!

 5. Pracuję w Sosnowcu, potrzebuje dogodnej natychmiastowej pożyczki bez zastawu na ruchomości, najlepiej od osób prywatnych na ok. 8.7TYŚ zł. Czy ktoś mi pomoże ?
  pzdr

 6. Jestem w wieku 44l. i pilnie potrzebuje szybkiej pożyczki na weksel w Sosnowcu a jej kwota to 70TYŚ. zl na okres 24 miesiące. Na zabezpieczenie dam lokal w Sosnowcu, nieruchomość o wartości 800,000 o niezajętej hipotece.proszę o szybki kontakt Potrzebuje pożyczkodawców z Sosnowca lub okolic, które będą mi wstanie pomóc.

 7. Szukam osoby ktora moze pomoc w otrzymaniu pozyczki lub kredytu 23tyś. , jestem właścicielem firmy ale niestety jestem w BIK wobec tego tylko powazne oferty bez wpłat wstepnych, rozliczenie po przyznaniu pożyczki. pozdrawiam.

 8. Jak lepiej zaciagac chwilowke- online, smsem, czy osobiscie w firmie pozyczkowej. Jest jakas wogole roznica? A co z kosztami, sa takie same?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl