Błyskawiczna akceptacja wniosku online. Tania pożyczka Katowice bez BIK i KRD. Korzystne pożyczki w Katowicach dla wszystkich, kto potrzebuje błyskawicznej gotówki. Nie musisz odwiedzać firmy, przedstawiać zaświadczeń o dochodach, wystarczy, że prześlesz bezpłatny wniosek online. Szybkie pieniądze na wyciągnięcie ręki – dobra pożyczka Katowice bez poręczycieli i zabezpieczeń. Spróbuj – najlepsze rozwiązanie dla bezrobotnych i osób z komornikiem. Nie potrzebujesz poręczeń! Wypełnij darmowy wniosek jeszcze dziś, gotówkę otrzymasz bez zbędnej zwłoki.

Korzystna pożyczka Katowice przez Internet dla firm z niskim oprocentowaniem po wysłaniu bezpłatnego formularza

Jeśli posiadasz własną firmę w Katowicach, szybkie pożyczki przez Internet są właśnie dla Ciebie! Nie zwlekaj i zdobądź potrzebną sumę na rozkręcenie działalności gospodarczej. Zawalcz z kryzysem i weź pożyczkę Katowice dla firm i osób fizycznych.

Założenie firmy i prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorcy nie lada odwagi. Istnieje szereg czynników, na które nie mamy wpływu: załamanie na rynku, nowe trendy, zmiany preferencji konsumentów i wiele innych. Szybko pojawiają się problemy finansowe, przez które niejednokrotnie firma musi obniżyć jakość świadczonych usług, przeprowadzić cięcia budżetowe, czy nawet zredukować część etatów. Ostatni etap to zamknięcie firmy i bankructwo. Jeśli jednak podejmiemy odpowiednie działania dość wcześnie, możemy zapobiec następstwom pojawienia się długów. Wystarczy pomyśleć o szybkiej pożyczce Katowice z niskim oprocentowaniem dedykowanej przedsiębiorcom. Są nie tylko błyskawiczne, ale także bezpieczne. W dodatku można je pobrać za pośrednictwem Internetu, co pozwala zaoszczędzić czas, by jak najszybciej móc sobie pomóc. Tania pożyczka gotówkowa Katowice jest dla każdego kto potrzebuje niezwłocznie pieniędzy.

Szybkie pożyczki Katowice z korzystnymi warunkami – wystarczy przesłać bezpłatny wniosek online

Na współczesnym rynku pożyczek pozabankowych w Katowicach istnieje wiele podmiotów, które je oferują. Do dyspozycji klienta są zarówno instytucje finansowe, jak i prywatni inwestorzy udzielający pożyczek społecznościowych Katowice. Jedni i drudzy swoją ofertę kierują do osób prywatnych, ale także dla przedsiębiorców. Dlatego jeśli borykasz się z problemami finansowymi, pożyczka Katowice będzie najlepszym wyjściem dla Ciebie. Warto zastosować to rozwiązanie nie tylko przy długach piętrzących się już od dłuższego czasu, ale także przy z pozoru chwilowych problemach budżetowych lub nagłej potrzebie uzyskania gotówki w Katowicach.

Pieniądze otrzymane z pożyczki Katowice można przeznaczyć na dowolny cel. Najpopularniejsze to: spłata dotychczasowych zadłużeń, zakup nowego sprzętu AGD, opłata rachunków, wakacje itp. Formalności związane z pożyczką z Katowic załatwisz szybko przez Internet, musisz tylko przesłać bezpłatny wniosek online.

Jak zaciąga się pożyczki Katowice bez wychodzenia z mieszkania 100% online?

Do niedawna mogłoby się wydawać, że nie ma możliwości zaciągnięcia pożyczki bez opuszczania własnego mieszkania. Z biegiem lat pojawiły się jednak pożyczki z dostawą gotówki do domu przez przedstawiciela danej placówki. Wiązało się to jednak z wysokim kosztem dodatkowym. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się pożyczki z Katowic przelewane prosto na wskazane konto bankowe. Zainteresowany musi jedynie pokonać kilka prostych kroków, by pieniądze znalazły się w ich posiadaniu bez poręczeń, zaświadczeń, czy innych formalności:

 1. Wyszukanie najbardziej korzystnej oferty pożyczki w Katowicach – z rankingiem online.
 2. Wypełnienie bardzo prostego, intuicyjnego, bezpłatnego wniosku przez Internet.
 3. Oczekiwanie na szybką akceptację wniosku i przelanie gotówki na wskazane konto w banku.
 4. Wykorzystanie pieniędzy na dowolny cel, którego nie trzeba podawać w formularzu.
 5. Terminowa spłata poszczególnych rat wyznaczona jasnym harmonogramem spłat.

Korzystna pożyczka pozabankowa z Katowic dla osób pełnoletnich w 15 minut

W Polsce istnieją firmy które pożyczają pieniądze pozabankowo. Dzięki temu okres oczekiwania na gotówkę jest ograniczony do minimum. Często klient dostaje pieniądze już w przeciągu godziny od złożenia wniosku o pożyczkę. Jakby tego było mało, formalności jakie musimy wykonać aby uzyskać fundusze, mogą mieścić się nawet tylko na dwóch kartkach papieru formatu A4. Nie jesteśmy proszeni o ujawnianie swojej historii kredytowej, analityk nie zagląda do naszych rekordów w BIK, BIG czy KDR. Wszystko czego potrzebujemy by uzyskać pożyczkę w Katowicach to własny dowód tożsamości, świadectwo o zameldowaniu i potwierdzenie że na nasze konto bankowe wpływają jakieś środki finansowe. Jest to absolutne minimum zabezpieczenia dla wierzyciela u którego chcemy zaciągnąć pożyczkę. Kiedy wniosek który złożyliśmy zostanie pozytywnie rozpatrzony dostajemy gotówkę od ręki. Pieniądze możemy przeznaczyć na cokolwiek byśmy chcieli ponieważ nie musimy się nikomu tłumaczyć na co je przeznaczymy, jest to tylko i wyłącznie nasza sprawa.

Jakie oferty pożyczki pozabankowej bez BIK i KRD mogę spotkać bez wychodzenia z domu?

Potrzebują Państwo szybkiego zasilenia gotówką? Przedstawiamy idealne rozwiązanie pozwalające uzyskać od 1000 zł do nawet 50 000 zł i to bez wychodzenia z domu! Pożyczkę pozabankową, bo o niej mowa, można uzyskać, wypełniając krótki formularz drogą internetową. Nie zostaną Państwo poproszeni o podanie swoich dochodów ani wskazania miejsca pracy. Nie sprawdzamy również wypłacalności naszych klientów, ani żadnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej czy Krajowego Rejestru Dłużników. Nie ingerujemy w Państwa przeszłość finansową, licząc na uczciwą i satysfakcjonującą obie strony współpracę. Jedyny dokument, o jaki zostaną Państwo poproszeni to dowód osobisty. Naszymi klientami mogą zostać osoby pełnoletnie, mające adres zameldowania w Polsce. Nie wymagamy stałego dochodu, dlatego udzielamy pożyczek nawet osobom bezrobotnym. Całkowity czas jaki trzeba poświęcić na formalności wynosi kwadrans! W ciągu tych paru minut nasz konsultant doradzi, opracuje dla Państwa indywidualną ofertę oraz sprecyzuje wysokość rat i termin spłaty. Okres spłaty również jest elastycznie ustalany pod możliwości finansowe klienta. W ten sposób dzień spłaty kredytu może nastąpić nawet po 10 latach od podpisania umowy! To jedne z wielu ułatwień, z których korzystają odbiorcy pożyczek pozabankowych. Aby dowiedzieć się, z jakich udogodnień mogliby Państwo skorzystać, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Bardzo często, planując zakup wymarzonej nieruchomości, decydujemy się na kredyt. Dużo czasu poświęcamy na rozeznanie się w szeregu ofert prezentowanych przez banki i nie wiemy, którą z nich wybrać. Zapominamy o innym rodzaju pożyczki Katowice, która wymaga znacznie mniej formalności i nie stawia takich wygórowanych warunków jak banki. Mowa o pożyczkach pozabankowych, które możemy załatwić bez ruszania się z domu, a nawet łóżka! Potrzebujemy jedynie komputera z dostępem do Internetu i pięciu minut na wypełnienie i wysłanie odpowiedniego formularza sygnalizującego nasze potrzeby. Pracownik firmy oferującej takie pożyczki, dobierze dla nas odpowiednią ofertę, wyznaczając wysokość rat i czas spłaty, który jest elastycznie regulowany dla każdego z pożyczkobiorców. Jedyny dokument jaki będziemy musieli przedstawić pracownikowi firmy jest dowód osobisty, który potwierdza naszą pełnoletniość i stały meldunek w Polsce. Udzielamy również pożyczek pod zastaw nieruchomości, pomagając zadłużonym osobom „wyjść na prostą”. Nierzadko jest to jedyna możliwość i szansa dla osób, którym banki odmówiły udzielenia kredytu ze względu na złą sytuację w BIK. Podstawą naszej aktywności jest dokładne poinformowanie klienta o pożyczce, na jaką się decyduje i usatysfakcjonowanie go poprzez przedstawienie idealnej dla niego oferty.

Błyskawiczna pożyczka na dowód bez zbędnej zwłoki od reki

Wśród osób regularnie korzystających z kredytów coraz popularniejsze są pożyczki pozabankowe, tzw. „chwilówki”, które zgodnie ze swoją nazwą nie wymagają wielkiego nakładu czasu i sił. Otrzymać może ją każda pełnoletnia osoba zameldowana na terenie Państwa Polskiego. Jedyny potrzebny dokument przy podpisywaniu umowy to dowód osobisty potwierdzający powyższe informacje. Firma udzielająca tego rodzaju pożyczki, nie zwraca się do Biura Informacji Kredytowej z prośbą o przekazanie jej informacji na temat klienta. Nie traci tym samym czasu, oczekując na odpowiedź i nie obarcza klienta kosztami, które wynikają z takiej pracy urzędniczej. Osoba potrzebująca pilnie pieniędzy nie jest odsyłana od okienka do okienka, od jednego urzędu do drugiego, ponieważ oferent pożyczki pozabankowej nie wymaga żadnych dodatkowych zaświadczeń o zarobkach swego klienta. Dodatkowo elastycznie dopasowuje ofertę do potrzeb i możliwości osoby zadłużonej, starając się pomóc i ją usatysfakcjonować. Dodatkowym atutem tego rodzaju pożyczki w Katowicach jest możliwość załatwienia jej przez Internet, wypełniając bardzo krótki i prosty formularz. Pracownik po otrzymaniu kwestionariusza opracowuje indywidualnie dla każdego z pożyczkobiorców program, w którym zawiera się wysokość rat elastycznie rozłożonych w czasie. Wszystkie działania podejmowane są w uzgodnieniu z klientem, który w każdej chwili może zasygnalizować swoje potrzeby i preferencje. Dzięki temu wszystkiemu pożyczki w Katowicach są:

 • przyznawane natychmiastowo,
 • pozbawione uciążliwych formalności,
 • przystępne i dostępne online,
 • bezpieczne w spłacie,
 • pozbawione kruczków i kosztów.

Atrakcyjna pożycza w Katowicach dla każdego bez ukrytych kosztów z niską ratą

Polacy mający trudną sytuację materialną, coraz chętniej sięgają po oferty firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Jest to rodzaj bardzo szybkiego i prostego wsparcia finansowego osób potrzebujących pilnie gotówki na pokrycie bieżących wydatków czy spłatę innych ciążących na nich zobowiązań. Inaczej niż w przypadku banków, firmy przyznające pożyczki pozabankowe w Katowicach nie wymagają przedstawienia dokumentów o stałym zatrudnieniu, dochodach rodziny i innych zaświadczeń z ZUSu lub Urzędu Skarbowego. Zasady przydzielania takiej pożyczki są maksymalnie uproszczone po to, aby klient mógł jak najszybciej otrzymać gotówkę do ręki. Wystarczy dowód osobisty potwierdzający pełnoletniość i stały adres zameldowania w Polsce.

Warto wspomnieć, że pożyczka Katowice udzielana jest na dowolny cel, nikogo nie interesuje, jak rozporządzone zostaną pieniądze. Nie trzeba przedstawiać żadnych pism, w których wyjaśnione jest, na co zostanie przeznaczona dana kwota. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy wypełnić krótki wniosek dostępny również na stronie internetowej. Na jego podstawie pracownik firmy ułoży specjalny dla danego klienta program, w którym sprecyzuje wysokość rat, ich ilość i termin, w którym należy spłacić kredyt. Wszystko ustalane jest indywidualnie i elastycznie dla każdej z osób ubiegającej się o pożyczkę. Pieniądze jeszcze tego samego dnia trafiają na konta klientów, a kwoty w wysokości od 200 do 1500 / 3000 PLN możemy wypłacić z bankomatu nawet po godzinie od podpisania umowy! Wszystko po to, aby pomóc klientom, którym banki i inne instytucje odmówiły kredytu, bądź sprawiały zbyt wielkie trudności w jego przyznaniu.

Gdzie znaleźć tanie pożyczki pozabankowe w Katowicach bez BIK i KRD od ręki?

Kiedy spadnie na Ciebie niespodziewany wydatek, kiedy przykładowo zepsuło Ci się auto, a każdy dzień zwłoki w jego naprawie uniemożliwia Ci dojazd do pracy i zarabianie pieniędzy, zainteresuj się ofertą przedsiębiorstw oferujących szybkie pożyczki pozabankowe. W Katowicach, mieście z ponad 300 000 populacją, bez problemu znajdziesz oddziały, w których szybko i z minimum formalności otrzymasz finansową pomoc. To także idealne rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują większej ilości gotówki, a bank odmówił im kredytu.

Na ulicy Kościuszki 36 w Katowicach znajduje się oddział ,”Centrum 9”. Ich oferta szybkich pożyczek gotówkowych zamyka się w kwotach 200 – 700zł. Pracownicy firmy nie weryfikują klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Martwić nie powinny się także osoby już zadłużone lub z zajęciem komorniczym, wystarczy tylko, że posiada się konto bankowe i dowód osobisty. Każda splata pożyczki w terminie powoduje możliwość ubiegania się o kolejną, tym razem do 1500zł. Kontakt z katowickim biurem „Centrum 9” jest możliwy pod numerem telefonu 32 201 30 41, a także mailowo – katowice@centrum9.pl.

Ulica 3 Maja 38 jest siedzibą „Optima finanse dla domu„. W ramach ,,chwilówki” możliwe jest otrzymanie 700zł. Kwotę tę należy uregulować z firmą w miesiąc. Większe pieniądze, do 4000zł, mają szansę uzyskać osoby, które przedstawią zaświadczenie o dochodach. Jego brak nie oznacza jednak, że odejdziemy z oddziału przedsiębiorstwa z kwitkiem. W ofercie ,,Optima finanse dla domu” widnieją pożyczki pod zastaw złota. Po więcej informacji lub wypełnienie wniosku online wejdź na stronę www.optima.pl. Z placówką w Katowicach skontaktujesz się także telefonicznie, pod numerem 32 450 26 32.

Cztery oddziały, na ulicach: Warszawskiej 17, Panewnickiej 21, Obrońców Westerplatte 5 oraz Mikołowskiej 21 ma przedsiębiorstwo „KREDYTY-Chwilówki„. Szybką i dyskretną (nie potrzebujemy zgody współmałżonka) pożyczkę pozabankową do 1000zł musimy spłacić w maksymalnie 30 dni. Możliwe jest także otrzymanie większej finansowej pomocy, wtedy okres regulowania długu wydłuża się nawet do dwóch lat. Wystarczy, że przedstawimy zaświadczenie o dochodach. Po więcej informacji należy udać się na stronę internetową www.kredyty-chwilowki.pl lub zadzwonić pod 801 800 107.

Prawdziwa historia pożyczkobiorcy z Katowic

Bardzo zależało mi na babskim wieczorze. Pomysł pojawił się nagle i nie miałam odpowiednich zebranych funduszy na owe spotkanie. Bardzo mi na nim zależało gdyż specjalnie miała przyjechać przyjaciółka z daleka. Przez moment nie wiedziałam co zrobić, przecież nie mogę zawieść moich przyjaciółek. Czasu było niewiele. Nie wyobrażałam być nieobecna na tym spotkaniu. Idąc po mieście natrafiłam na reklamę pożyczki Provident. Postanowiłam więc sprawdzić bieżącą ofertę w internecie. Po szczegółowym zapoznaniu się z ofertą ostatecznie podjęłam o wzięciu małej pożyczki w Katowicach na korzystnych warunkach. Minimum formalności, niskie oprocentowanie to były atuty, które zaważyły nad moją decyzją. Pieniądze dostałam do ręki, więc nie musiałam się obawiać, że będę musiała długo czekać. Po około godzinie miałam pieniądze na koncie. Spotkanie okazało się wyjątkowe. Starczyło nam funduszy na organizację fajnego babskiego spotkania, które z pewnością przejdzie do naszej wspólnej życiowej historii.Raty spłacałam szybko. Nie przeszkadzały mi one, płaciłam regularnie co tydzień. Nie żałuje tej pożyczki. Sprawiła, że bawiłam się wyborowo i nie zapomnę tego wieczora do końca życia.

18 comments

 1. Ekspresowa Pożyczka „QuickCash” dla klientów z Katowic

  Kwota pożyczki: od 500 zł do 30 000 zł
  * Okres spłaty: 1 do 48 miesięcy
  * Szybka decyzja w ciągu godziny
  * Minimum formalności i 100% procedura online
  * Brak ukrytych opłat, przedpłat i prowizji
  * Bez wymagania dochodów
  * Pożyczka dla osób z Katowic dostępna również dla klientów z negatywną historią kredytową

  Najlepsze pożyczki pozabankowe dla dłużników, bezrobotnych a nawet osób z komornikiem. Masz debet na koncie? Weź tanią pożyczkę z komornikiem przez Internet lub z dostawą do domu w Katowicach i 150 km od Katowic. Nie potrzebujesz poręczeń, żyrantów czy zastawów. Brak weryfikacji BIK i KRD. Dogodne raty do spłaty i to dla każdego. Aby dostać pożyczkę niebankową Katowice wystarczy, że zostawisz komentarz.
  Napisz do Nas, a jeszcze dzisiaj pokonasz wszystkie długi!

 2. Witam.
  Jesteśmy firmą niebankową z Katowic wieloletnią tradycją. Udzielamy pożyczek niebankowych dla wszystkich klientów z Katowic i okolic, nawet osobom z długami i nie mającymi stałych dochodów. Jeżeli interesuje Cię tania i szybka pożyczka online lub z dostawą do domu, napisz do Nas już teraz! Po wypełnieniu bezpłatnego wniosku online otrzymasz ekspresowy przelew w ciągu jednej godziny na wskazane konto bankowe lub w ciągu 24 h dostarczymy Ci gotówkę pod wskazany adres.
  * nie musisz przedkładać zaświadczeń o dochodach
  * formalności ograniczone są do minimum
  * nie trzeba również przelewać jednego grosza z własnego konta, na konto naszej firmy pozabankowej, tzw. przelewu weryfikacyjnego
  * możesz nawet posiadać negatywną historię kredytową
  * bez BIK, BIG, KRD
  * jedyne czego wymagamy to dowód osobisty oraz pełna zdolność do czynności prawnych
  * kwota pożyczki dostosowana to Twoich potrzeb i możliwości

  Czekamy na Twój komentarz, a prześlemy Ci wszystkie szczegóły!

 3. Szybkie pożyczki chwilówki bez zaświadczeń z dostawą do domu w Katowicach!

  Pożyczki od 1000 do 30 000 zł z obsługą domową i dostarczenie do domu w Katowicach!
  Przygotowaliśmy ofertę pożyczkową dla każdego kto potrzebuje ekspresowego wsparcia, a żaden bank nie chce pomóc!
  * Błyskawiczna akceptacja wniosku
  * Małe raty, – sam ustalasz ich wysokość
  * Długi okres spłaty
  * Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach
  * Pieniądze dostarczymy Do Twojego domu nawet w 1 godzinę
  * Wypełnij bezpłatny wniosek online
  * Całkowita anonimowość!
  * Brak weryfikacji zdolności kredytowej
  * Nie wymagamy żadnych poręczeń
  * Nie będziesz musiał płacić przedpłat
  * Bezpieczna umowa bez kruczków prawnych

  Odezwij się do Nas już teraz!

 4. Na co przeznaczacie zaciągane pożyczki w parabanku? I czy trzeba o tym powiadamiać firmę niebankową. Bo ja szukam taniej pożyczki w Katowicach na 15 000 zł. Ktoś coś podpowie?

 5. Witam. Szukam dobrej i taniej firmy niebankowej z Katowic, która daje zniżki pożyczkowe. Czy może mi ktoś coś polecić? Pozdrawiam

 6. Potrzebuje 10 000 tys na już, bez zgody męża. Jesteśmy w separacji. Mieszkam po d Katowicami. Proszę dobrych ludzi o pomoc!

  1. Oferujemy szybkie kredyty finansowe dla wszystkich pełnoletnich osób
   Dla wszystkich posiadamy atrakcyjne oferty kredytów
   Wypełnij wniosek w 5 minut, a pieniądze otrzymasz jeszcze dziś z Katowic

 7. Hi . Poszukuję pożyczki bez weryfikacji w BIK BIG i KRD w Katowicach na kwotę 8,7TYS zł na okres czasu 9 miesięcy.

 8. hi
  poszukuję ekspresowej najtańszej dogodnej pożyczki parabankowej Bardzo proszę o namiary, gdzie będę w stanie znaleźć takie propozycje w Katowicach. Chciałbym pożyczyć 7tys na 16tyg.. Czy ktoś z woj. śląskiego jest w stanie pomóc?
  pozdr

 9. mieszkam w woj. śląskim (Katowice) i mam duże kłopoty materialne pilnie potrzebuję dogodnej ekspresowej chwilówki na dłuższy okres do 18,500 pln Proszę o pomoc.Pzdr.

 10. Poszukuję dobrej społecznościowej pozabankowej pożyczki dla młodych małżeństw w wysokości 2.100zł na ok 15 dni. Miesięcznie zarabiam około 1,4tys pln, chętnym mogę pokazać oświadczenie z zakładu pracy. Mieszkam w Katowicach woj. śląskie. Kto udzieli?

 11. Korzystne i szybkie pożyczki na PIT.
  Bez opłat wstępnych.
  Szybka decyzja
  Pożyczka ze spłatą rozłożoną na długi okres
  Wysoka kwota pożyczki
  Bez BIK
  Możesz być zadłużonym.
  Niskie oprocentowanie
  Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt

 12. mam pytanie. czy myslicie ze to dobry pomysl, zeby komornika spłqcac taka szybka pozyczka? a co w sytuacji kiedy nie bede mogl splacic pozniej pozyczki, znowu komornik?

  1. czesc
   Jak nie masz innego wyjscia, to dobre i to, ale uwazaj, zeby nie popasc w spirale dlugow, bo to bardzo niebezpieczne. powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl