[browser-shot url=”http://www.pandamoney.pl/pytania-i-odpowiedzi”]

Pandamoney.pl to firma pożyczkowa udzielająca szybkich pożyczek gotówkowych na krótki okres czasu. To klient określa ile i na jaki czas pragnie pożyczyć. Wystarczy dokonać rejestracji i wypełnić odpowiedni wniosek. Po zatwierdzeniu wniosku w zaledwie kilkanaście minut środki pieniężne dostępne są na koncie klienta.

Pandamoney.pl na swojej oficjalnej stronie uwzględniła szereg najczęściej zadawanych pytań. Na Pandamoney.pl nie ma pytań bez odpowiedzi, dlatego też firma wyjaśnia m.in. jak zaciągnąć pożyczkę, jakich należy dokonać formalności i jakie są możliwości spłaty.

Pandamoney.pl poprzez udzielone odpowiedzi wyjaśnia na czym polega proces składania wniosku. Jeżeli klient składa wniosek po raz pierwszy przewidziany jest dla niego proces składający się z czterech podstawowych kroków. Po pierwsze należy wypełnić wniosek na platformie internetowej. Następnie należy oczekiwać na decyzję, która może być zarówno pozytywna jak i negatywna. Po trzecie (w przypadku pozytywnej decyzji) klient uzyska wiadomość e-mailową z informacją co do sposobu przelewu, który służy weryfikacji konta bankowego. Po czwarte pożyczkodawca dokonuje przelewu odpowiednich środków pieniężnych. Aby móc złożyć wniosek nie są wymagane zbędne formalności. Do zawarcia umowy potrzebne są jedynie: telefon komórkowy, dowód osobisty oraz numer konta bankowego, oczywiście swojego. Zdarza się, że pożyczkodawca prosi o nadesłanie skanu dowodu osobistego czy zaświadczenia o zarobkach. Jednak nie zawsze jest to konieczne. Istotne jest, iż klient nie musi podawać powodu dla którego decyduje się na zaciągnięcie pożyczki. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Ponadto istnieją trzy możliwości spłaty. Po pierwsze można skorzystać z przedłużenia okresu spłaty o 7, 15 bądź 30 dni. Po drugie można dokonać spłaty częściowej lub częściowego przedłużenia. Natomiast po trzecie istnieje opcja, której założeniem jest, iż klienta dokonuje terminowej wpłaty całości zaciągniętej kwoty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.