[browser-shot url=”http://www.viasms.pl”]
Na polskim rynku pożyczkowym niezwykłą popularność zyskały szybkie, krótkoterminowe pożyczki gotówkowe; najczęściej udzielane w systemie direct. Z wszelkich badań wynika, iż Polacy bardzo upodobali sobie taką formę pozyskiwania dodatkowych środków finansowych. Jedną z firm, która oferuje tego typu pożyczki jest VIA SMS PL. To marka udzielająca środków drogą internetową bądź telefoniczną. Bez zbędnych formalności, ukrytych kosztów i wychodzenia z domu można uzyskać pożyczkę na warunkach dostosowanych do potrzeb i preferencji klienta. VIA SMS PL na swojej oficjalnej stronie przedstawia schemat prezentujący uwarunkowania i powody dla których pożyczkobiorcy zaciągają mini pożyczki.

Jak wynika z badań największa część społeczeństwa pożycza pieniądze z powodu bieżących wydatków (65%). Kolejno pożyczone środki przeznaczane są na opłatę rachunków (15%), spłatę długów czy innych pożyczek (7%), wydatki związane z chorobą (7%), zakupem prezentów (5%). Kryterium jakie determinuje wybór oferty pożyczkowej staje się koszt pożyczki. Im większy tym mniejsze prawdopodobieństwo, iż konsument zdecyduje się na skorzystanie z takiej oferty. Przeprowadzone badania wskazują, iż mini pożyczki zyskały znaczną przewagę nad kredytami. Krótkoterminowość jak najbardziej odpowiada oczekiwaniom klientów. Otóż, 90% ankietowanych określiło, że mini pożyczka jest o wiele korzystniejsza w przypadku najpilniejszych potrzeb i wydatków. Najczęściej parabanki odrzucają wnioski o pożyczkę z powodu braku zdolności kredytowej klienta, następnie wiele z nich nie może zostać zaakceptowanych ponieważ klient ma złą historię kredytową. Dodatkowym atutem szybkich pożyczek jest możliwość dokonania wszelkich formalności drogą online. Wówczas osoba zainteresowana nie podlega sprawdzaniu płynności finansowej. Pożyczki tego typu to szansa na uzyskanie pieniędzy w zaledwie kilkanaście minut. Bez wychodzenia z domu oszczędzamy sój cenny czas. Wystarczy postępować zgodnie z trzema podstawowymi krokami, a już w kilkanaście minut od zatwierdzenia wniosku mamy dostęp do dodatkowych środków na koncie.

7 comments

  1. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zwiększaniu popularności mini pożyczek, które są coraz bardziej poszukiwane przez klientów. Dzięki naszej ofercie możesz skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej i zwiększyć świadomość o Twoich usługach. Nasze doświadczenie w marketingu internetowym pozwoli Ci wyróżnić się na rynku i przyciągnąć nowych klientów zainteresowanych szybkimi i wygodnymi pożyczkami. Opracujemy dla Ciebie strategię promocyjną, która obejmuje kampanie reklamowe, działania content marketingowe oraz social media marketing. Dzięki naszemu wsparciu Twoja firma zyska większą widoczność w sieci, co przyczyni się do wzrostu liczby klientów i zwiększenia sprzedaży. Skorzystaj z naszej oferty i podbij rynek mini pożyczek!

  2. Oferujemy skuteczną i błyskawiczną pomoc w rozwoju Twojego biznesu. Nasza firma specjalizuje się w promocji mini pożyczek, dzięki czemu szybko i skutecznie zwiększymy ich popularność. Wykorzystujemy innowacyjne strategie marketingowe, by dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.

    Zaufaj nam i zobacz, jak szybko wzrośnie popularność mini pożyczek w Twojej firmie.

  3. Zwiększ swoją popularność mini pożyczek dzięki naszej ofercie! Oferujemy skuteczną strategię marketingową, która przyciągnie większą liczbę klientów i sprawi, że Twoje mini pożyczki staną się bardziej rozpoznawalne. Skorzystaj z naszej pomocy i osiągnij wyższy wzrost popularności już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl