[browser-shot url=”http://www.provident.pl/”]

Provident zaskakuje klientów coraz to nowszymi pomysłami promocyjnymi. Tym razem firma przygotowała dla swoich najlepszych klientów promocję dotyczącą pożyczki refinansującej. Jest to okazja do uzyskania atrakcyjnych premii.

Organizator, a więc firma Provident, termin trwania promocji ustaliła od 18 lutego 2015 roku do 31 sierpnia 2016 roku. Udział w promocji zostanie umożliwiony tylko tym klientom, którzy podjęli pożyczkę u Providenta. Co więcej, aby liczyć się w konkursie, otrzymaną pożyczkę musza oni spłacić w okresie obowiązywania promocji, używając w tym celu pożyczki, którą określić można mianem refinansującej. Ważnym warunkiem udziału w promocji jest także nie odstąpienie przez klienta od umowy pożyczkowej zawartej z Providentem.

Udział w tej promocji organizowanej przez Providenta jest dobrowolny. Wówczas kiedy spełnimy wszystkie potrzebne warunki, możemy powalczyć o wypłatę premii w wysokości 2,5%, 5% lub 7,5%. To, jaką premię otrzymamy zależy o od tego, jak dużą łącznie kwotę pożyczyliśmy. Co więcej nasze zobowiązania musimy spłacać rzetelnie i terminowo. W celu poznania szczegółów promocji zapraszamy na stronę provident.pl.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x