Błyskawiczna akceptacja wniosków online. Nie potrzeba zaświadczeń o dochodach. Nie masz pracy i potrzebujesz gotówki? Sprawdź ranking internetowy i wybierz najlepszą pożyczkę bez wychodzenia z domu. Nie masz pieniędzy na doradcę finansowego? Porównywarka i kalkulator online wybiorą za Ciebie pożyczkę na każdy cel. Szybka pożyczka bez BIK bez formalności.

W dzisiejszym świecie trudno pohamować się przed zrobieniem rozmaitych zakupów, jako że wszędzie udostępnia się szeroką gamę towarów w przeróżnych cenach i w przeróżnym charakterze, prowokując, by je nabyć. Mania kupowania dotyczy zarazem młodych, jak i starszych, kobiety i mężczyzn – generalnie wszystkich. Czasem jest to po prostu silniejsze od nich. Idą na zakupu, nawet gdy już nie mają środków – w wielu przypadkach jest to bez wątpienia często spotykane zjawisko. Aktualnie bowiem to nie kłopot zdobyć szybką pożyczkę bez BIG od ręki.

Nawet jeśli już na koncie są inne zobowiązania mogą zaciągnąć kolejną szybką pożyczkę bez BIG, gdyż oferowane im są pożyczki dla zadłużonych. Czy jest sens korzystać z szybkich pożyczek bez BIG i komu poleca się tego typu rodzaje rozwiązania?

Co to jest BIG?

BIG czyli Biuro Informacji Gospodarczej jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się przechowywaniem oraz udostępnianiem informacji gospodarczych o zadłużeniach konsumentów i przedsiębiorstw. W przeciwieństwie do BIK w bazach BIG-ów znajdują się głównie złe informacje na temat zarówno konsumentów, jak i przedsiębiorstw czyli np. przeterminowane zobowiązania.

Pożyczka a rejestr w BIG…

Dla pożyczkobiorcy korzystającego z chwilówek biorącego pożyczki również na niskie kwoty istotną informacją jest fakt, że trafić może do bazy któregoś z BIG, jeśli jego zobowiązanie wynosi łącznie co najmniej 200 zł na rzecz danego podmiotu i firma pożyczkowa wykona wszystkie niezbędne czynności określone w ustawie. Warto jest więc spłacać wszystko na czas, jeśli podejmie się decyzję o wzięciu szybkiej pożyczki bez BIG.

Podpisanie umowy…

W konkretnej umowie firmy, do której składany był wniosek o szybką pożyczkę bez BIG powinno być podane, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, do jakich Biur Informacji Gospodarczej będzie chciał się zwrócić pożyczkodawca celem sprawdzenia.

Uwaga na oszustów…

Oszuści czają się niestety wszędzie. Jeżeli przeglądając w internecie oferty wyskoczy hasło typu: szybka pożyczka bez BIG, dla osób bez zdolności – to lepiej zachować ostrożność. Ustawa nakazuje, aby pożyczkodawca dokonał weryfikacji, oceny zdolności do spłaty zaciągniętej pożyczki przez pożyczkobiorcę. Oczywiście nie musi opierać się na bazach BIK, BIG i ma w tym względzie dowolność. Jednak nie może udzielać ”komu popadnie” i nie robi tego zazwyczaj w swoim dobrze pojętym interesie.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x