[browser-shot url=”https://sohocredit.pl” width=”300″]

Soho Credit to jedna z wielu firm świadczących usługi pożyczkowe. To co charakteryzuje markę to elastyczność i szybkość w podejmowaniu decyzji. Każdy konsument, który posiada konto bankowe w: PKO BP, BZ WBK, Alior Bank, Millennium Bank PEKAO SA oraz BRE/Multibank/mBank zyskuje możliwość uzyskania pożyczki w zaledwie kilka minut i to bez wychodzenia z domu. Również dla nowych, pierwszych klientów przewidziano ofertę specjalną w ramach której udziela się pożyczek na 0%. Maksymalna kwota jaką proponuje Soho Credit to 3 000 zł, na okres spłaty 30 dni.

Soho Credit przewiduje dwie opcje- albo dokonujesz spłaty w terminie albo jeśli masz problemy, złóż wniosek o przedłużenie okresu spłaty. Opcja pierwsza zakłada, że jeśli klient dokona spłaty pierwszej pożyczki w wyznaczonym terminie zyskuje szansę na uzyskanie drugiej w wysokości do 1 000 zł. Trzecia z kolei pożyczka może zostać udzielona do 1 500 zł, zaś czwarta w wysokości 2 000 zł. Każda kolejna pożyczka zostanie udzielona w kwocie o wartości do 2 500 zł. Opcja druga zakłada możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki w sytuacjach kiedy klient uzna, iż nie będzie w stanie zgromadzić odpowiednich środków. Pożyczkę można odroczyć na 30 dni. Aby dokonać przedłużenia należy wpłacić kwotę przedłużenia, która została wyliczona na podstawie wartości pożyczki. Przelicznik znajduje się na oficjalnej stronie firmy Soho Credit. Warto zaznaczyć, iż firma przewiduje dowolną ilość przedłużeń. Jest to niezwykle korzystna opcja, która jest bardzo rzadko spotykana w tego typu usługach.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://sohocredit.pl/Home/HowToRepayLoan

4 comments

 1. Szybkie pożyczki bez BIK. Wypełnij wniosek, otrzymaj środki na konto jeszcze dziś! pisze:

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty spłać lub przedłuż pożyczkę! Oferujemy możliwość wygodnego spłacenia pożyczki lub przedłużenia terminu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z tej korzystnej opcji. Czekamy na Ciebie! Tylko my udzielimy Ci najkorzystniejszej pożyczki online.

 2. Witamy w naszym serwisie oferującym możliwość spłaty lub przedłużenia pożyczki! Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w zarządzaniu Twoimi finansami i zapewnić Ci elastyczność w spłacie zobowiązań.

  Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej i nie masz możliwości spłaty pożyczki w terminie, nie martw się! Nasza oferta pozwala Ci przedłużyć okres spłaty, dając Ci więcej czasu na zebranie potrzebnych środków. Nie musisz obawiać się naliczania odsetek czy kar za opóźnienia, ponieważ zapewnimy Ci spokojne tempo spłaty, dopasowane do Twojej obecnej sytuacji finansowej.

  Jeśli z kolei masz możliwość spłaty pożyczki w pełnej kwocie, jesteśmy tu, aby ułatwić Ci to zadanie. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym zespołem obsługi klienta, a pomożemy Ci zorganizować spłatę pożyczki w sposób dogodny dla Ciebie. Możliwości jest wiele – możemy działać w oparciu o plany ratalne lub umożliwić spłatę jednorazową.

  Zrozumiemy Twoją sytuację i dopasujemy naszą ofertę tak, abyś mógł wyjść na prostą finansowo. Nasz priorytet to zapewnienie Ci wsparcia i elastycznych rozwiązań, które pozwolą Ci uniknąć stresu związanego z niespłaconą pożyczką.

  Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz i daj nam szansę pomóc Ci w spłacie lub przedłużeniu Twojej pożyczki. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i stworzymy spersonalizowaną ofertę,

 3. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pożyczki z wydłużonym okresem spłaty! Oferujemy możliwość wygodnego spłacenia pożyczki lub przedłużenia terminu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z tej korzystnej opcji. Czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl