W internecie często można znaleźć ofertę skierowaną do ludzi, którzy mają na karku komornika. Wiele osób coraz częściej popada w tarapaty finansowe co często wiąże się z egzekucją komorniczą. Wyjściem z sytuacji może okazać się pożyczka online z komornikiem.

Jest to oferta skierowana, jak sama nazwa wskazuje, jest dla ludzi, którzy posiadają zadłużenie i niestety posiadają komornika. Osoby które posiadają zajęcie komornicze, ale są pełnoletni, posiadają stałą pracę, lub zaświadczenie o zarobkach mogą starać się o pożyczkę. Czasem może się zdarzyć, że pożyczkodawca może wymagać, także posiadania rachunku bankowego w jednym z polskich banków.

Większość instytucji sprawdza swoich potencjalnych konsumentów w Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów, dlatego nie warto zatajać informacji o zajęciu komorniczym. Ludzie mogą oczywiście wnioskować o pożyczkę online. Szansa na pozytywne rozpatrzenie zależy od wielkości długu, jeśli jest niewielka, nie powinno być problemu z pozytywnym rozpatrzeniem wniosku. Nie będzie też problemu, jeśli konsument posiada komornika w związku z niezapłaconym mandatem, alimentów, bądź raty.

Reasumując, kredyt z komornikiem, nie jest raczej skierowana dla ludzi posiadających ogromne zadłużenie, natomiast dla tych którzy potrzebują szybkiej pożyczki na spłatę starego zobowiązania jest to ciekawa propozycja.

5 comments

 1. Witam.
  Chciałbym zaciągnąć pożyczkę online, pomimo obecności komornika?
  Kwota pożyczki 28 000
  Czekam na kontakt

 2. Sprawdź dobre pożyczki dla osób bez zdolności kredytowej z zajęciami komorniczymi pisze:

  Najlepsze pożyczki bez BIK i KRD dla wszystkich zadłużonych i z komornikiem

  Pomagamy wszystkim osobom, które mają zadłużenia i zajęcia komornicze

  * Akceptacja wniosku w 15 minut
  * Niskie raty i długi okres spłaty
  * Pożyczka dostosowana do możliwości każdego klienta
  * Szybkie pieniądze na koncie online
  * Brak zaświadczeń o dochodach
  * Dobry harmonogram spłat
  * Brak ukrytych kosztów
  * Darmowy formularz internetowy
  * Bez uciążliwych formalności
  * Całkowicie zdalna procedura
  * Bez wychodzenia z domu
  * Bez poręczeń i zabezpieczeń

  Sprawdź najlepsze pożyczki jak ma się komornika 100% online! Dzięki nam spłacisz wszystkie długi!

  KWOTA POŻYCZKI NAWET DO 50 000 ZŁ!

  Wystarczy, że napiszesz do Nas, a nasz doradca bezzwłocznie się do Ciebie odezwie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl