W internecie często można znaleźć ofertę skierowaną do ludzi, którzy mają na karku komornika. Wiele osób coraz częściej popada w tarapaty finansowe co często wiąże się z egzekucją komorniczą. Wyjściem z sytuacji może okazać się pożyczka online z komornikiem.

Jest to oferta skierowana, jak sama nazwa wskazuje, jest dla ludzi, którzy posiadają zadłużenie i niestety posiadają komornika. Osoby które posiadają zajęcie komornicze, ale są pełnoletni, posiadają stałą pracę, lub zaświadczenie o zarobkach mogą starać się o pożyczkę. Czasem może się zdarzyć, że pożyczkodawca może wymagać, także posiadania rachunku bankowego w jednym z polskich banków.

Większość instytucji sprawdza swoich potencjalnych konsumentów w Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów, dlatego nie warto zatajać informacji o zajęciu komorniczym. Ludzie mogą oczywiście wnioskować o pożyczkę online. Szansa na pozytywne rozpatrzenie zależy od wielkości długu, jeśli jest niewielka, nie powinno być problemu z pozytywnym rozpatrzeniem wniosku. Nie będzie też problemu, jeśli konsument posiada komornika w związku z niezapłaconym mandatem, alimentów, bądź raty.

Reasumując, kredyt z komornikiem, nie jest raczej skierowana dla ludzi posiadających ogromne zadłużenie, natomiast dla tych którzy potrzebują szybkiej pożyczki na spłatę starego zobowiązania jest to ciekawa propozycja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.