[browser-shot url=”http://www.bocianpozyczki.pl/pozyczka_pieniezna.html”]

Bocian pożyczki to idealne miejsce to otrzymanie zastrzyku gotówki. Zrobisz to bardzo szybko, nawet bez wychodzenia z domu. Szczegóły oferty znajdziesz poniżej.

Bocian oferuje bardzo wygodne pożyczki, gdyż w celu ich podjęcia nie musisz nawet wychodzić z domu. Kwota jaką możesz otrzymać zawiera się w przedziale od 300 do 6000 tysięcy złotych. Możesz wybrać okres spłat pożyczki oraz ustalić dogodne dla siebie terminy. Co więcej wszystko odbywa się przy zachowaniu minimum formalności, a decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz błyskawicznie.

Klient ma do wyboru dwie możliwości. Pierwsza z nich „Pakiet Gotówka” polega na tym, że pieniądze otrzymujesz od razu po podpisaniu umowy, a pracownik firmy w ustalonych przez Ciebie terminach odbiera od Ciebie raty za spłatę pożyczki. W drugiej opcji pieniądze otrzymujesz na swoje konto bankowe, a pożyczkę spłacasz wykonując przelewy na rachunek firmowy. To ty decydujesz jak chcesz otrzymać pieniądze.

Jeśli zdecydowałeś się już na podjęcie pożyczki, wystarczy że wypełnisz formularz, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie i poinformuje o szczegółach.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x