[browser-shot url=”https://www.vivus.pl ” width=”300″]

VIVUS .pl to specjalista od udzielania szybkich, krótkoterminowych pożyczek. Jeśli posiadasz konto w VIVUS i ubiegasz się o pożyczkę, możesz otrzymać ją nawet w ciągu 15 minut od złożenia wniosku. Dla klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z chwilówki w VIVUS.pl jest to produkt pozbawiony jakichkolwiek opłat- oddajesz tyle ile pożyczasz. Aby zaciągnąć pożyczkę wystarczy tylko dowód osobisty. VIVUS.pl pomija wszelkie, zbędne formalności. Warunkiem uzyskania pożyczki staje się polskie obywatelstwo oraz wiek w przedziale od 20 do 75 lat. Ważne jest również to, aby nie posiadać zaległych płatności.

Jeśli tylko chcesz zaciągnąć pożyczkę na VIVUS.pl musisz wejść na stronę, określi jaką kwotę pragniesz pożyczyć i na jaki okres czasu. Następnie należy dokonać rejestracji podczas której musisz podać wszystkie najważniejsze dane personalne, tj. imię, nazwisko, nr dowodu osobistego, nr telefonu kom. Oraz adres e-mail. Następnie należy dokonać przelewu weryfikacyjnego, który wiąże się z kosztami w wysokości 1 grosza. Dzięki temu przelewowi pożyczkodawca wie na jakie konto przesłać środki finansowe. Istnieją dwa sposoby pożyczania. Można dokonać tego za pomocą strony internetowej VIVUS.pl. Lecz możliwe jest również zaciągnięcie pożyczki drogą telefoniczną. Wówczas należy zadzwonić pod numer: 221 221 227.

Po dokonaniu wszelkich formalności należy oczekiwać na pieniądze. Przelew możliwy jest w ciągu 15 minut, tuż po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://www.vivus.pl/howto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.