Pieniądze na każdy cel bez wychodzenia z mieszkania. Szybka pożyczka dla zadłużonych przez Internet bez rejestrów dłużników. Nie masz zdolności kredytowej? Weź pożyczkę bez BIK i KRD. Wsparcie pieniężne w 15 minut bez dodatkowych kosztów. Pieniądze przez telefon, sms, Internet i z dostawą do domu! Sam wybierz jaką pożyczkę potrzebujesz.

Fakt, że warunki stawiane przez bank są przez wiele osób trudne do spełnienia spowodowały rosnącą popularność tzw. parabanków, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek online. Zapożyczanie się w taki sposób może jednak budzić pewne wątpliwości – czy takie pożyczki są bezpieczne, jakie są reguły takich pożyczek i co kryje się za nazwą „parabank”?

Czym jest parabank?

Parabank jest to instytucja finansowa prowadząca niezwiązaną z bankami działalność finansową. Parabanki nie naruszają w żaden sposób przepisów, także umowy podpisuje się w sposób klarowny i czytelny.

Pożyczka przez Internet

Wyrażenie „pożyczka udzielana przez Internet” może nie być zupełnie jasne, jednak jest to zwyczajna pożyczka, którą zawiera się za pomocą Internetu. Taki sposób jest wyjątkowo wygodny, ponieważ aby zaciągnąć pożyczkę nie trzeba wychodzić z domu, formalności można dopełnić w ciszy i spokoju. Ta metoda jest pewna i bezpieczna, dlatego też stale zyskuje na popularności nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Dla kogo przeznaczone są takie pożyczki?

Pożyczki udzielane za pośrednictwem Internetu powstały z myślą o kredytobiorcach, którzy nie spłacili swoich poprzednich długów i widnieją w rejestrze BIK z powodu nieuregulowania swoich zobowiązań. Ponieważ dla osób bezrobotnych, które dodatkowo posiadają niespłacone zadłużenie, kredyt w banku jest praktycznie niedostępny, pożyczki online stanowią jedyne wsparcie finansowe, na które mogą liczyć.

Dodatkowe informacje

Pożyczki online udzielane są każdemu i jedyne kryterium, które należy spełnić po zgłoszeniu się do parabanku to posiadanie dostępu do Internetu. Dopełnienie wszystkich formalności nie zajmuje dużo czasu, bo tylko 15 minut, jednak należy przedstawić swoją sytuację dokładnie bądź pobieżnie i złożyć wniosek za pośrednictwem Internetu. Wysokość kredytu uzależniona jest od preferencji klienta, jednakże powinien się zdecydować on na taki kredyt, ze spłatą którego nie będzie miał trudności. Okres spłaty może wynosić nawet 7 lat, więc jest on stosunkowo długi.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x