[browser-shot url=”https://www.ekspreskasa.pl/umowa-i-wazne-dokumenty”]

Pożyczanie pieniędzy wiąże się z odpowiedzialnością. Firmy pożyczkowe bardzo często nakłaniają swoich klientów do przemyślenia swoich decyzji pożyczkowych przed wysłaniem wniosku o pieniądze. Do takich firm należy również ekspres kasa.pl.

Przed podjęciem jakichkolwiek działań mających na celu otrzymanie pożyczki, firma zaleca zapoznanie się z warunkami umowy oraz z warunkami odstąpienia od umowy. Ponadto warto przeczytać regulamin oraz zapoznać się z informacjami zawartymi w formularzu.

Niewątpliwie należy także ocenić, czy będziemy w stanie pożyczkę spłacić, a także czy spełniamy warunki do jej otrzymania. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy być obywatelem Polski w wieku od 21 do 75 lat. Ponadto trzeba posiadać telefon komórkowy oraz konto bankowe w celu weryfikacji danych. Klient może mieć aktywną tylko jedną pożyczkę oraz nie może być wpisany na listę dłużników.
Klient chcący otrzymać pieniądze ma dwie opcje uzyskania pożyczki.

Po pierwsze, może to zrobić poprzez portal ekspres kasa.pl, na stronie znajduje się specjalny wniosek online, który należy wypełnić. Druga opcja wiąże się z telefonicznym kontaktem z konsultantem firmy. Każdy z tych sposobów jest dobry aby otrzymać gotówkę prosto i szybko.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x