Natychmiastowa pożyczka Gdańsk dla każdego bez zaświadczeń i ukrytych kosztów. Potrzebujesz szybkiej kasy, ale jesteś zadłużony? Nic straconego – wypróbuj najlepsze pożyczki w Gdańsku i ciesz się pieniędzmi po 15 minutach od przesłaniu wniosku online. Tania pożyczka Gdańsk bez BIK i KRD na dowolny cel, jedynie na dowód. Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń o dochodach czy żyrantów! Zaciągnięcie pożyczki jeszcze nigdy nie było tak proste! Jeszcze dziś sięgnij po pożyczkę z Gdańska bez wychodzenia z mieszkania. Pieniądze przelewem dla każdej pełnoletniej osoby z Gdańska.

Korzystne pożyczki Gdańsk na otwarcie firmy bez bik i krd na dowolny cel od zaraz po przesłaniu wniosku online

Najlepsze pożyczki Gdańsk dla każdego już teraz przez Internet. Pożyczka na otwarcie firm bez bik. Jeśli poszukujesz pieniędzy na otwarcie własnej firmy, powinieneś rozważyć zaciągnięcie pożyczki na otwarcie firmy bez BIK, gdyż są one ogólnie dostępne.

Wielu Polaków marzy o otwarciu własnej działalności, jednak jest to bardzo kosztowne. Zastanawiamy się często skąd wziąć środki, a wystarczy skorzystać z pożyczki na otwarcie firmy bez BIK. Pożyczki Gdańsk udzielane są w placówkach lub za pośrednictwem Internetu. Formalności nie stanowią problemu, a środki otrzymujesz naprawdę szybko. Co więcej, niezależnie od tego, czy jesteś zadłużony, czy nie, dostaniesz pożyczkę. Instytucje finansowe z Gdańska starają się udzielić wsparcia osobom zadłużonym, a oferta przygotowana przez nich jest przedstawiona w taki sposób, aby była bez problemu zrozumiała dla pożyczkobiorcy. Aby ubiegać się o pożyczkę Gdańsk , wystarczy złożyć wniosek, a pieniądze także otrzymasz sprawnie na swoje konto bankowe. Nie musisz składać żadnych oświadczeń – liczy się tylko Twoja chęć otwarcia firmy, a spłata pożyczki nie powinna stanowić problemu, gdy zaczniesz zarabiać.

Skąd wziąć informacje na temat pożyczki w Gdańsku bez BIK i KRD?

Wiele osób uważa, że informacji o pozabankowych pożyczkach z Gdańska uzyskać można wyłącznie z konkretnych placówek, bądź ewentualnie z ich oficjalnych stron internetowych. Wiele osób zapomina, że istnieją darmowe fora internetowe, na których doświadczone osoby zdradzają wiele interesujących informacji, a w tym:

 • z których firm pozabankowych nie korzystać,
 • jakie placówki są godne polecenia,
 • gdzie można negocjować warunki pożyczkowe,
 • w jakim miejscu spotkać się można z promocją pożyczkową,
 • jak wyjść nawet z największych zadłużeń,
 • co zrobić, gdy brakuje pieniędzy na spłatę raty.

Warto wiedzieć, że na fora internetowe o tematyce finansowej wchodzą nie tylko obecni i przyszli pożyczkobiorcy, ale przede wszystkim doradcy finansowi. To właśnie z ich porad można skorzystać zupełnie za darmo. Dają bardzo cenne wskazówki, dzięki którym można wydostać się lub uniknąć spirali zadłużenia.

Pozabankowa pożyczka z Gdańska na dowód 100% online bez zaświadczeń krok po kroku

Co zrobić, kiedy nie ma pracy, a potrzebujemy pieniędzy. Z czegoś trzeba żyć, a pieniądze co miesiąc nie wpływają na nasze konto? Bank nie udzieli kredytu osobie, która nie posiada zdolności kredytowej, a dodatkowo nie posiada umowy o pracę na czas nieokreślony. Wówczas szeroko dostępnym i prostym sposobem na wyjście z finansowego dołka staje się pożyczka pozabankowa w Gdańsku. Jak ją otrzymać? Osoba ubiegająca się o pożyczkę Gdańsk musi być pełnoletnia. Musi także posiadać własne konto bankowe, oraz meldunek w Polsce. Pożyczkobiorca nie potrzebuje żadnych zaświadczeń od pracodawcy, ani z urzędów takich jak: ZUS. Wniosek wypełnia się drogą online. Zajmuje to nie więcej, jak dziesięć minut. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza, pieniądze na koncie pojawiają się w piętnaście minut. Dodatkowym atutem jest to, że pożyczka w Gdańsku jest niskooprocentowana. Wszystko to, a przede wszystkim zminimalizowane formalności pozwala klientowi nie wahać się i sięgnąć po taką właśnie pożyczkę.

Natychmiastowa pożyczka Gdańsk ze złą historią kredytową od ręki

W dzisiejszych czasach w wielu miejscach można uzyskać pieniądze na dodatkowe wydatki. Jeżeli nie posiadasz stałych dochodów oraz jesteś w wieku emerytalnym, otrzymanie pożyczki w banku często graniczy z cudem. Warto więc zainteresować się placówkami oferującymi pożyczki pozabankowe. Dzięki takim placówkom, otrzymasz pożyczkę w Gdańsku nawet wtedy gdy Twoja historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Firmy oferujące pożyczki pozabankowe posiadają naprawdę szeroką ofertę, tak więc znalezienie interesującego nas produktu nie powinno stanowić żadnego problemu. Czasami wystarczy tylko dowód i wyciąg z konta bankowego.

Jakie zalety mają nowe gdańskie pożyczki pozabankowe?

Pożyczki niebankowe zyskują na popularności głównie dlatego, że mogą je podjąć ludzie, którzy z różnych względów nie chcą lub po porostu nie mogą pozyskać pożyczki w banku. Koszty pożyczki pozabankowej są na ogół wyższe niż koszty pożyczki pobieranej w banku. Jest tak dlatego, ponieważ pożyczka pozabankowa jest obarczona wyższym poziomem ryzyka. Warto jednak dodać, że jest ona przeznaczona dla szerokiego wachlarza klientów. Tak więc jeśli masz problem z otrzymaniem kredytu, warto abyś zainteresował się pożyczkami bez bik. Pożyczki pobierane poza instytucjami bankowymi są bezpieczne. Co więcej taką pożyczkę możesz otrzymać o wiele łatwiej. Nie ma tutaj żadnych zawiłych procedur, zawsze zachowywana jest zasada minimum formalności. W bankach tylko osoby, które bank darzy zaufaniem mają możliwość otrzymania kredytu łatwo i szybko. Jeśli masz problem z uzyskaniem pieniędzy z banku, skorzystaj z pożyczek pozabankowych, gdyż są one doskonałą alternatywą jeśli chodzi o źródła uzyskania gotówki. Dzisiaj istnieje wiele firm oferujących pożyczki Gdańsk, więc na pewno znajdziesz takie miejsce blisko siebie. Warto wiedzieć, że pożyczkę pozabankową możemy uzyskać od:

 • osób prywatnych
 • lub instytucji pozabankowych.

Pierwsza opcja jest ryzykowna zarówno dla osoby pożyczającej, jak i dla samego pożyczającego. Często w przypadku prywatnych pożyczek można uzyskać wyższe kwoty niż gdzie indziej. Mimo wszystko maksymalna kwota pożyczki raczej nie przekracza dwóch tysięcy złotych. Instytucje pozabankowe działają w oparciu o regulaminy oraz jasne zasady, dzięki temu nasze transakcje są pewniejsze. To właśnie w placówkach oferujących pożyczki pozabankowe mamy szansę otrzymać pożyczkę o bardzo niskim oprocentowaniu. Wysokie oprocentowanie charakteryzuje raczej pożyczki prywatne. Ponadto w instytucjach pozabankowych możemy liczyć na dogodne warunki, programy lojalnościowe oraz zniżki.

Jaka pożyczka w Gdańsku bez BIK i KRD jedynie na dowód jest najlepsza?

Ze względu na dużą liczbę firm oferujących pożyczki pozabankowe, trudno jest znaleźć miejsce gdzie otrzymamy ją na najlepszych warunkach. Warto zastanowić się gdzie podejmiemy pożyczkę gdyż nie każdemu możemy ufać. Dzięki pożyczkowym kalkulatorom znajdującym się na serwisach oferujących pożyczki pozabankowe w Gdańsku bez problemu obliczymy koszt naszej potencjalnej pożyczki. W ten sposób możemy zapoznać się z ofertą kilku firm i porównać, która z nich przygotowała dla nas najlepszą ofertę. Pożyczkę z Gdańska możesz otrzymać na swoje konto już w ciągu 15 minut. Dzieje się tak ze względu na błyskawiczną weryfikację wniosków online wypełnianych przez klientów. Pozytywna decyzja pożyczkowa wiąże się z szybkim przelewem pieniędzy na Twoje konto. Współpracując ze sprawdzonymi firmami masz pewność, że Twoja pożyczka Gdańsk została podjęta w bezpieczny sposób.

Tania pożyczka w Gdańsku na każdą kieszeń bez uciążliwych formalności

Gdańsk jest miastem, które ściąga swoimi atrakcjami miliony turystów rocznie. Niestety, często korzystanie z walorów kulturalnych, przyrodniczych oraz historycznych miejscowości wiąże się z opłatami. Jeżeli w środku sezonu urlopowego zabraknie nam pieniędzy na dalszy wypoczynek lub jeżeli jesteś mieszkańcem Gdańska i pilnie potrzebujesz na swoim koncie pieniędzy na dowolny cel, skorzystaj z usług przedsiębiorstw oferujących pożyczki pozabankowe.

Dwie siedziby w Gdańsku ma specjalizująca się w pożyczkach gotówkowych firma „Optima finanse dla domu”. Na Podwalu Staromiejskim 104 lub na Alei Grunwaldzkiej 104/106 uzyskamy gotówkę pod zastaw kosztowności ze złota. Możemy także starać się o „chwilówkę”, maksymalnie do 700zł, z obowiązkiem jej spłaty w miesiąc. Aby otrzymać te pieniądze, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Jeżeli posiadasz zaświadczenie o dochodach, doradcy zaproponują Ci pożyczkę zamykającą się w kwocie 4000zł. Po więcej informacji zadzwoń: 58 712 86 80 (Podwale Staromiejskie), 58 712 86 86 (Aleja Grunwaldzka) lub wejdź na stronę www.optima.pl.

Także na Alei Grunwaldzkiej, pod numerem 72, znajduje się „Lombard pieniadzeodreki.pl”. Ich oferta pożyczek „chwilówek” oznacza możliwość uzyskania od 200 do 2000zł, bez weryfikacji klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Spłata zobowiązań jest rozłożona minimalnie na 30 dni z możliwością przedłużenia tego okresu, a oprocentowanie pożyczek wynosi 15-20% w skali miesiąca. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.pieniadzeodreki.pl. Możesz także zadzwonić bezpośrednio na Aleję Grunwaldzką – 58 523 83 81.

Wały Piastowskie 1 to adres, pod którym znajdziemy siedzibę „Pomocnych Pożyczek”. Doradcy klienta zaproponują nam większe kwoty, od 20 000 do 300 000zł, nie zweryfikują także naszego profilu w Biurze Informacji Kredytowej. Spłacać takie zobowiązania możemy nawet przez trzy dekady. Nie zaskoczy nas także oprocentowanie pożyczki, wynoszące albo 6, albo 10% w skali roku. Zainteresowani powinni skontaktować się z pracownikami ,,Pomocnej Pożyczki” pod numerem telefonu 58 683 43 57 lub wejść na stronę internetową www.pomocnapozyczka.pl.

Ulica Strzelecka 7B jest siedzibą „Provident Polska”. Osoby zadłużone mogą tam pożyczyć nawet 10 000zł, a spłatę długu rozłożyć na maksymalnie 90 tygodni. To, czy pieniądze trafią na nasze konto, zależy od oceny naszej zdolności kredytowej przez pracownika ,,Provident Polska”. Możesz także załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu – wypełnij wniosek online na www.provident.pl lub zadzwoń 58 763 41 41.

Prawdziwe historie pożyczkobiorców z Gdańska

Jak się wali to wszystko. I to jest prawda. Doświadczyłam tego osobiście, tyle że w moim przypadku powinno być, że jak się coś psuje to wszystko. Aż trudno w to uwierzyć, teraz jest to śmieszne, ale wtedy naprawdę nie było mi do śmiechu. Zaczęło się od tego, że najpierw zepsuła się mikrofalówka. Jak zawsze robiłam obiad, włączam ją i nic. Pomyślałam: była już stara. Kolejnego dnia zepsuł się piekarnik. Ciasto już było gotowe, wkładam więc do piekarnika i zepsuty. Pomyślałam, że może da się naprawić jeszcze. Trzeciego dnia z kolei padło na pralkę. Najgorsze jest to, że była nowiuteńka, niedawno kupiona. Pomyślałam: dziwne. Czwartego dnia robiłam porządki w ogrodzie, trzeba było skosić trawę. Włączyłam kosiarkę i zaczęło się okropnie dymić. Spaliła się. Pomyślałam: to już jest wielki pech. Usiadłam zrezygnowana i schowałam twarz w dłoniach. Wtedy zaczęłam analizować, ile te naprawy i zakupy nowych sprzętów pochłoną pieniędzy. W każdym razie nie miałam takich pieniędzy. Widząc dym, sąsiadka szybko przyszła, sprawdzić, co też się stało. Opowiedziałam jej o moich pechowych czterech dniach z rzędu. Stwierdziła, że to wielki pech a jednocześnie bardzo zabawne. Obie wybuchnęłyśmy śmiechem. Potem opowiedziała mi, że ona w takich sytuacjach nieprzewidzianych wydatków bierze szybką pożyczkę Gdańsk. Wszystko ma już sprawdzone i korzystała już kilka razy. Wszystko dopasowują indywidualnie do możliwości klienta, nie ma formalności, należy jedynie okazać dowód. Po zastanowieniu pojechałam do najbliższej placówki, gdzie jeszcze raz wszystko mi wytłumaczono. Bez wahania i wątpliwości złożyłam podpis, a pieniądze jeszcze tego samego dnia miałam na koncie. Z perspektywy czasu i dzięki szybkiej pożyczce w Gdańsku dzisiaj mój chwilowy niefart jest dla mnie bardzo zabawny.

Strata pracy mocno mnie przygnębiła. Zaoszczędzone pieniądze szybko malały. Ja rozpaczliwie szukałam pracy… Potrzebowałam pilnej pomocy finansowej, która była potrzebna do życia. Co prawda znalazłam szczęśliwie pracę, ale rozpoczynała się ona dopiero za 2 tygodnie, a przecież z czegoś trzeba żyć. Znajoma poleciła mi biuro pożyczkowe „Provident”. Odwiedziłam więc najbliższy punkt i zapoznałam się z bieżącą ofertą. Było atrakcyjna więc po krótkim namyśle, wzięłam pożyczkę w wysokości 400 zł. Dzięki niej jakoś przeżyłam ten okres. No dla mnie okazał się bardzo trudny ale trzeba było go jakoś przeżyć. Udało się! Praca jaką dostałam okazała się dobrze płatna i była na korzystnych warunkach. Warto było odcierpieć swoje, żeby dziś poczuć swobodę. Spłata okazała nie straszna jak z myślałam z początku. Bardzo podziękowałam koleżance za pomoc która była wręcz bezcenna. Teraz wiem, że pozabankowe pożyczki w Gdańsku to najlepsze rozwiązanie w każdej, ciężkiej sytuacji materialnej.

14 comments

 1. Błyskawiczne pieniądze od ręki dla wszystkich klientów z Gdańska i okolic. Brak weryfikacji zdolności kredytowej, minimum formalności i dostarczenie gotówki prosto do Twojego domu. Nie wymagamy poręczeń, zastawów ani żyrantów. Wypełnij wniosek teraz, a gotówkę otrzymasz jeszcze dzisiaj. Najlepsze pożyczki pozabankowe z komornikiem. Spłać długi, koniec spirali zadłużenia. Lepsze warunki dla terminowych spłat pożyczki. Tania pożyczka bez BIK i KRD!

  * mało formalności
  * dla każdej pełnoletniej osoby
  * gotówka od ręki nawet jak masz komornika lub zadłużenia
  * na dowolny cel np: remont mieszkania, leczenie lekarskie, naprawę lub zakup samochodu, inwestycja we własną działalność gospodarczą, spłatę długów.
  * każdy pożyczkobiorca otrzymuje harmonogram spłat zobowiązania
  * możesz negocjować warunki

  JeZeli zainteresowała Cię nasza oferta pożyczki niebankowej Gdańsk, to napisz do Nas już teraz!

 2. Zobacz nowość – szybkie i tanie pożyczki Gdańsk!

  Wśród wielu ofert pożyczkowych warto przyjrzeć się naszej ofercie szybkiej pożyczki chwilówki oferowanej w Gdańsku. Nie są potrzebne zaświadczenia o dochodach, czy też inne zabezpieczenia. Nie wymagamy również płacenia zaliczek i przedpłat. Wystarczy dowód osobisty oraz konto bankowe lub wybranie dostarczenie gotówki prosto do domu w Gdańsku. A co najważniejsze udzielamy wsparcia każdemu, zarówno osobom bezrobotnym jak i posiadającym niespłacone zadłużenia czy zajęcia komornicze. Kwota pożyczki do 50 000 zł!
  Napisz, a dowiesz się więcej!

 3. Dzień dobry. Potrzebuje szybkiej pożyczki pozabankowej na 20 000 zl. Prosze o kontakt i przesłanie wszystkich formalności. Pozdrawiam

 4. 35000 bo chciałem spłacić komornika. Nie wiem gdzie sie udać., Jak najlepsza firma? Muszę od razu wiedziec o jakiś odsetkach. Ludzie czy ktoś tu ma jakieś aktualne informacje o najlepszych firmach pozabankowych i może mi pomóc?

  1. Udzielany zaufanych kredytów finansowych w Gdańsku. Weź dowód osobisty i wypełnij formularz online, a pieniądze dostaniesz w kilka chwil! Specjalnie dla Ciebie posiadamy atrakcyjny kredyt finansowy bez weryfikacji BIK! Wyślij wniosek już teraz!

 5. jestem z Gdańska niezwlocznie potrzebuję natychmiastowej pożyczki ekspresowej dla osób bez dochodu oraz nie posiadających zatrudnienia, bez opłaty wstępnej w Gdańsku a chodzi o kwotę 8600 zl na około 6 miesięcy. Pozdrawiam

 6. witam wszystkich. Niezwłocznie potrzebuję pożyczyc 8,9TYŚ. ZŁ na okres czasu 24miesiące. Mogę oddac 2TYS więcej. Pozdrawiam.

 7. Cześć wszystkim
  Nie moge zaciągnąć pożyczki. Wszystko mam zapłacone, ale z powodu, że kilka miesięcy temu brałem pożyczkę i miałem komornika mam aktualnie kłopoty ze wzięciem kredytu i pożyczki. Pracuję na czarno. Czy posiadam szansę na otrzymanie pożyczki na kwotę 6.1tys. ZŁ. Posiadam przychód to 1,3 TYS zl na rękę. Proszę o pomoc. Pozdr

 8. Potrzebuje niezwłocznie dobrej expresowej pożyczki gotówkowej na około 6.9TYŚ. zl. Niestety mam obecnie komornika na głowie ponieważ niespłaciłem karty kredytowej i raty kredytu gotówkowego w banku Zachodnim WBK. Prawdopodobnie banki w takim przypadku nie udzielą kredytu. Bardzo proszę o pilny kontakt. Pzdr

 9. Szukam pożyczki chwilówki przez sms dla osób bez dochodu ok. 6.100pln na ok. 45 dni. Miesięcznie zarabiam około 2,3 tys. zl, chętnym mogę pokazać zaświadczenie z zakładu pracy. Jestem z Gdańska woj. pomorskie.Kto mi pomoże?.

 10. Witam. Czy ktoś może zna jakąś firmę, którą może polecić z czystym sumieniem, która nie sprawdza w Krajowym Rejestrze Dłużników? Jest to dla mnie istotne. Jeszcze jedno, czy niezapłacone mandaty trafiają do KRD? Potrzebuję kwoty 3000 zł , gdzie ją mogę zdobyć?
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl