Dodatkowe pieniądze dla każdego na wyciągnięcie ręki. Sprawdź jak postawić na nogi własną firmę. Zapomnij o długach! Firma pozabankowa pomoże Ci w trudnej sytuacji. Pożyczka na oddłużenie firmy dla każdego przedsiębiorcy! Nie martw się o dodatkowe koszta. Pieniądze bez poręczycieli, mało formalności, minimum oprocentowania, niskie raty od zaraz.

Pomimo swoich zalet, zaciąganie kolejnych pożyczek w celu spłaty poprzednich często prowadzi do trudnej sytuacji finansowej. Istnieje jednak inne rozwiązanie, dzięki któremu można wyjść na prostą, mianowicie oferta oddłużania firm. Naszych pożyczek nikt nie spłaci, jednak pewne instytucje finansowe pomogą zarządzać nimi w taki sposób, aby przedsiębiorstwo mogło uzdrowić swoją sytuację finansową. Problemy finansowe firmy są analizowane przez wykwalifikowaną osobę, która pomaga znaleźć rozwiązanie ich. Cel stojący za takim postępowaniem to zdolność przedsiębiorstwa do terminowej spłaty swoich zadłużeń.

W czym może pomóc wykwalifikowany pracownik instytucji finansowej?

Najbardziej korzystnym atutem korzystania z pomocy specjalisty jest fakt, że jest to osoba o wykształceniu finansowo-prawnym, więc tym samym orientująca się w mechanizmach bankowych i posiadająca potrzebną wiedzę i umiejętności rozmowy i czy negocjacji z bankami i innymi placówkami pożyczkowymi. Co więcej, przedsiębiorcom udzielania jest nieoceniona pomoc w analizowaniu, kalkulowaniu i nie muszą oni uczestniczyć w spotkaniach z wierzycielami.

Do kogo skierowana jest oferta oddłużania?

Placówka posiadająca w swojej ofercie oddłużanie firm musi najpierw dokładnie poznać sytuację finansową firmy i na tej podstawie przygotuje plan restrukturyzacji długów. Następnie placówka udzielająca pożyczki przeprowadza w imieniu przedsiębiorstwa rozmowy i mediacje z instytucjami finansowymi, u których przedsiębiorstwo się zadłużyło. Celem mediacji jest uzyskanie jak najkorzystniejszych warunków spłaty zadłużenia, jak np. mniejsze raty, umorzenie odsetek karnych, zawieszenie kredytu, lub usunięcie przedsiębiorstwa z baz BIG, BIK, czy KRD.

Ile kosztuje oddłużanie?

Kwota, jaką przedsiębiorca będzie musiał przeznaczyć na oddłużanie jest uzależniona od stopnia, w jakim skomplikowana jest sytuacja finansowa firmy. Koszt może wynieść od kilkudziesięciu złotych w przypadku porady prawnej do kilku tysięcy złotych gdy placówka przeprowadzi kompleksowy proces oddłużania. Można mieć wątpliwości, czy są to rozsądnie wydane pieniądze, jednak z pewnością korzystniej jest dla przedsiębiorcy ponieść koszt oddłużania niż zaciągać kolejną pożyczkę na wysoki procent w celu spłaty wszystkich pozostałych długów. Placówki oferujące proces oddłużanie wiedzą, w jak trudnej sytuacji znajdują się ich klienci, więc oferują rozłożenie płatności za usługę na dogodne raty i klarownie przedstawiają cennik swoich usług. Niemniej jednak, należy korzystać tylko ze sprawdzonych i pewnych firm, gdyż nigdy nie wiadomo, czy firma, z którą współpracujemy pierwszy raz zamierza jedynie wyłudzić od nas pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.