Każdemu, z nas czasem może się zdarzyć, że potrzebować będzie gotówki szybko, bez sterty zaświadczeń, poręczeń i żmudnej procedury bankowej. Wyjściem z sytuacji jest zaciągnięcie pożyczki online bez BIK.

Zaletą takiej formy pożyczki jest to, że jak sama nazwa na to wskazuje, jest to, że nikt nie będzie sprawdzać naszej historii kredytowej. Może go wziąć każdy. I na co chce. Nikt nie będzie pytał na co potrzebujemy gotówkę a środkami na koncie możemy się cieszyć już po 15 minutach. A to wszystko przy minimum formalności, często nawet bez wychodzenia z domu.

Dla kogo jest skierowana ta oferta? Praktycznie dla każdego, jednak największym powodzeniem cieszy się wśród osób bezrobotnych, którzy nie posiadają informacji o zatrudnieniu, bądź mających problemy ze spłatą poprzedniego zobowiązania.

Niestety, każdy medal ma dwie strony. Tak samo jest z pożyczką bez BIK. Kredytobiorca, musi pogodzić się z tym, że taki kredyt wiąże się z wyższymi kosztami. Dzieje się tak dlatego, ze bank udzielający pożyczki, musi się zabezpieczyć i zrównoważyć ryzyko jakie ponosi.

Warto, zauważyć też, ze biorąc kredyt bez zaświadczeń, otrzymamy zazwyczaj małe kwoty. Dzięki temu spłacamy, też mniejsze odsetki.

Podsumowując uważam, że pożyczki bez BIK to ciekawa alternatywa, dla standardowych pożyczek, jednak warto porównać oferty kilku banków, aby wybrać tą najlepszą i najbardziej korzystną dla nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.