Każdemu, z nas czasem może się zdarzyć, że potrzebować będzie gotówki szybko, bez sterty zaświadczeń, poręczeń i żmudnej procedury bankowej. Wyjściem z sytuacji jest zaciągnięcie pożyczki online bez BIK.

Zaletą takiej formy pożyczki jest to, że jak sama nazwa na to wskazuje, jest to, że nikt nie będzie sprawdzać naszej historii kredytowej. Może go wziąć każdy. I na co chce. Nikt nie będzie pytał na co potrzebujemy gotówkę a środkami na koncie możemy się cieszyć już po 15 minutach. A to wszystko przy minimum formalności, często nawet bez wychodzenia z domu.

Dla kogo jest skierowana ta oferta? Praktycznie dla każdego, jednak największym powodzeniem cieszy się wśród osób bezrobotnych, którzy nie posiadają informacji o zatrudnieniu, bądź mających problemy ze spłatą poprzedniego zobowiązania.

Niestety, każdy medal ma dwie strony. Tak samo jest z pożyczką bez BIK. Kredytobiorca, musi pogodzić się z tym, że taki kredyt wiąże się z wyższymi kosztami. Dzieje się tak dlatego, ze bank udzielający pożyczki, musi się zabezpieczyć i zrównoważyć ryzyko jakie ponosi.

Warto, zauważyć też, ze biorąc kredyt bez zaświadczeń, otrzymamy zazwyczaj małe kwoty. Dzięki temu spłacamy, też mniejsze odsetki.

Podsumowując uważam, że pożyczki bez BIK to ciekawa alternatywa, dla standardowych pożyczek, jednak warto porównać oferty kilku banków, aby wybrać tą najlepszą i najbardziej korzystną dla nas.

0 0 vote
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Błyskawiczna pożyczka gotówkowa dla każdego bez weryfikacji BIK

* 100% przez Internet – całkowicie zdalna procedura
* na dowolny cel – nie będziemy zadawać pytań
* rzetelna i uczciwa umowa – odpowiemy na każde Twoje pytanie
* nie weryfikujemy baz dłużników – możesz mieć wpisy w BIK, KRD, BIG, ERIF
* przeznacz pieniądze na co tylko chcesz
* w przypadku problemów ze spłatą pożyczki wydłużymy Ci okres spłaty
* niska rata, którą spłacisz bez problemu
* możesz być w bazach dłużników

Potrzebujesz gotówki na już? Napisz do Nas już teraz! A przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie dostosowana do Twoich możliwości finansowych.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x