Każdemu, z nas czasem może się zdarzyć, że potrzebować będzie gotówki szybko, bez sterty zaświadczeń, poręczeń i żmudnej procedury bankowej. Wyjściem z sytuacji jest zaciągnięcie pożyczki online bez BIK.

Zaletą takiej formy pożyczki jest to, że jak sama nazwa na to wskazuje, jest to, że nikt nie będzie sprawdzać naszej historii kredytowej. Może go wziąć każdy. I na co chce. Nikt nie będzie pytał na co potrzebujemy gotówkę a środkami na koncie możemy się cieszyć już po 15 minutach. A to wszystko przy minimum formalności, często nawet bez wychodzenia z domu.

Dla kogo jest skierowana ta oferta? Praktycznie dla każdego, jednak największym powodzeniem cieszy się wśród osób bezrobotnych, którzy nie posiadają informacji o zatrudnieniu, bądź mających problemy ze spłatą poprzedniego zobowiązania.

Niestety, każdy medal ma dwie strony. Tak samo jest z pożyczką bez BIK. Kredytobiorca, musi pogodzić się z tym, że taki kredyt wiąże się z wyższymi kosztami. Dzieje się tak dlatego, ze bank udzielający pożyczki, musi się zabezpieczyć i zrównoważyć ryzyko jakie ponosi.

Warto, zauważyć też, ze biorąc kredyt bez zaświadczeń, otrzymamy zazwyczaj małe kwoty. Dzięki temu spłacamy, też mniejsze odsetki.

Podsumowując uważam, że pożyczki bez BIK to ciekawa alternatywa, dla standardowych pożyczek, jednak warto porównać oferty kilku banków, aby wybrać tą najlepszą i najbardziej korzystną dla nas.

5 comments

 1. Nawet nie wiedziałam, że na tej stronie można zaciągnąć pożyczkę bez BIK. Nie wiem czy wiecie, ale są nawet co najmniej 4 rodzaje pożyczek. Trzy z nich to takie różne pożyczki od mini do komfortowej, czyli do 1.000 złotych, ale i też do 10.000 złotych. Fajna sprawa. Ale co ciekawe można też brać pożyczkę w zastaw np. złota. No czegoś takiego jeszcze nie widziałam, to taki troche lombard się zrobił chyba też i fajnie, bo są różne możliwości. Najważniejsze, że dostaje się szybko gotówkę!

 2. Tanie pożyczki gotówkowe bez zdolności kredytowej na wyciągnięcie ręki każdego pisze:

  Błyskawiczna pożyczka gotówkowa dla każdego bez weryfikacji BIK

  * 100% przez Internet – całkowicie zdalna procedura
  * na dowolny cel – nie będziemy zadawać pytań
  * rzetelna i uczciwa umowa – odpowiemy na każde Twoje pytanie
  * nie weryfikujemy baz dłużników – możesz mieć wpisy w BIK, KRD, BIG, ERIF
  * przeznacz pieniądze na co tylko chcesz
  * w przypadku problemów ze spłatą pożyczki wydłużymy Ci okres spłaty
  * niska rata, którą spłacisz bez problemu
  * możesz być w bazach dłużników

  Potrzebujesz gotówki na już? Napisz do Nas już teraz! A przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie dostosowana do Twoich możliwości finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2024 ietnapozyczka.pl