Natychmiastowe pożyczki dla każdego bez zbędnych formalności. Sprawdź gdzie najtaniej dostaniesz pieniądze bez poręczycieli. Twoja firma jest w długach? Zobacz pożyczkę, która wyciągnie Cie na prostą. Start własnej działalności ze wsparciem pieniężnym z firmy pozabankowej. Pożyczka dla firm bez zabezpieczeń już teraz online bez wychodzenia z pracy.

Uzyskanie kredytu nie zawsze musi wiązać się z wielką liczbą dokumentów i zaświadczeń. Niektóre instytucje oferują pożyczki dla firm bez zabezpieczeń. Skraca to całą procedurę i umożliwia szybkie uzyskanie gotówki na działalność gospodarczą. Procedurę dodatkowo przyspiesza to, że bank udziela pożyczek dla firm bez zabezpieczenia.

Kredyty czy pożyczki bez zabezpieczeń oraz z uproszczoną procedurą przy udzielaniu oferuje kilka banków. Można je przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Kredyty na oświadczenie związane są z minimum formalności i dokumentów, jakich bank wymaga od przedsiębiorcy. Podstawowym potrzebnym dokumentem jest oświadczenie przedsiębiorcy o uzyskanych dochodach. Bank może wymagać także wglądu w historię operacji na rachunku bankowym czy potwierdzenia, że został zapłacony podatek dochodowy. Natomiast przedsiębiorca nie musi przedstawiać w banku biznesplanu, prognoz finansowych, dokumentów o niezaleganiu z płatnościami w urzędzie skarbowym lub ZUS.

Odsetki i opłaty…

Oprocentowanie kredytu jest ustalane indywidualnie. Przeważnie jest zmienne i powiązane ze stopą referencyjną WIBOR, do której dodawana jest marża banku. Niektóre banki pobierają od 0,1 do 0,5 proc. prowizji za rozpatrzenie wniosku kredytowego. Jeśli decyzja jest pozytywna, prowizja za rozpatrzenie wniosku zaliczana jest na poczet prowizji przygotowawczej. Prowizja za udzielenie kredytu, w zależności od banku, wynosi od zera do 3,5 proc. BZ WBK pobiera opłatę w zależności od kwoty kredytu. Im wyższa pożyczana przez drobnego przedsiębiorcę suma, tym mniejsza prowizja.

Najpierw sprawdź ofertę swojego banku…

Na rynku jest wiele produktów finansowych dla małych firm. Szukając najlepszego rozwiązania, warto przeanalizować wszelkie możliwości pożyczki dla firm bez zabezpieczeń. W pierwszej kolejności należy zainteresować się ofertą banku, w którym nasze przedsiębiorstwo ma konto firmowe. Banki promują swoich stałych klientów i niejednokrotnie mają dla nich specjalne propozycje. Stali klienci banku mogą liczyć między innymi na specjalne oferty finansowania dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy, mniejsze wymagania dotyczące liczby dokumentów potrzebnych przy wnioskowaniu o nowy produkt (w niektórych bankach decyzja kredytowa podejmowana jest na podstawie historii rachunku). Mogą również liczyć na łagodniejsze warunki kredytowania (np. finansowanie do 100 proc. wartości inwestycji) oraz szybszą decyzję kredytową. Jeśli właściciel firmy może wykazać się regularnymi wpływami na rachunek, może liczyć na atrakcyjniejsze od standardowych oferty kredytu obrotowego czy linii kredytowej, nawet bez konieczności przedstawiania oświadczeń w banku.

Pożyczki gotówkowe dla firm

Przedsiębiorcy często potrzebują środków na rozwój firmy, jednak mają problem skąd wziąć środki. Oferty przedstawione są w bardzo przejrzysty i klarowny sposób, dlatego też klienci doskonale orientują się w kosztach i warunkach umowy. Z pewnością każda osoba prowadząca własną działalność doceni fakt, że może w bardzo szybki i łatwy sposób zdobyć środki niezbędne na rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Pożyczki dla firm z minimum formalności

Pożyczka stanowi świetne rozwiązanie problemu jak zdobyć środki na otwarcie własnej działalności. Firma to kosztowna działalność, więc często przedsiębiorcy muszą podjąć decyzję o zaciągnięciu pożyczki. Nie wymagają one zbyt wielu formalności, jednak firmy muszą spełnić parę wymagań. Przede wszystkim, przedsiębiorcy muszą przedłożyć w banku wszystkie dokumenty dotyczące firmy. Potencjalna wysokość pożyczki ustalana jest na podstawie zarobku przedsiębiorstwa. Taki system jest wprowadzony po to, aby bank miał pewność, że firma będzie dysponowała środkami, aby spłacać pożyczkę.

Pożyczki dla firm z niskim oprocentowaniem

Największą cechą pożyczek dla firm jest ogólna dostępność – każda firma może ją otrzymać. W zależności od tego, ile zarabia przedsiębiorstwo, bank decyduje o wysokości pożyczki, jakiej może udzielić. Czyni tak oczywiście ze względu na firmę, aby spłata pożyczki nie przysparzała problemów. Oprocentowanie nie jest wysokie, jednak należy przejrzeć jak najwięcej ofert i znaleźć to najkorzystniejsze. Trzeba także pilnować terminu regulowania płatności, aby nie naliczyły się odsetki. Pożyczki dla firm cieszą się dużą popularnością i dobrą opinią wśród osób, które taką pożyczkę już zaciągnęły. Dotrzymanie terminu spłat sprawi, że zarówno bank, jak i pożyczkobiorca będą zadowoleni ze współpracy.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x