Natychmiastowe pożyczki dla każdego bez zbędnych formalności. Sprawdź gdzie najtaniej dostaniesz pieniądze bez poręczycieli. Twoja firma jest w długach? Zobacz pożyczkę, która wyciągnie Cie na prostą. Start własnej działalności ze wsparciem pieniężnym z firmy pozabankowej. Pożyczka dla firm bez zabezpieczeń już teraz online bez wychodzenia z pracy.

Uzyskanie kredytu nie zawsze musi wiązać się z wielką liczbą dokumentów i zaświadczeń. Niektóre instytucje oferują pożyczki dla firm bez zabezpieczeń. Skraca to całą procedurę i umożliwia szybkie uzyskanie gotówki na działalność gospodarczą. Procedurę dodatkowo przyspiesza to, że bank udziela pożyczek dla firm bez zabezpieczenia.

Kredyty czy pożyczki bez zabezpieczeń oraz z uproszczoną procedurą przy udzielaniu oferuje kilka banków. Można je przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Kredyty na oświadczenie związane są z minimum formalności i dokumentów, jakich bank wymaga od przedsiębiorcy. Podstawowym potrzebnym dokumentem jest oświadczenie przedsiębiorcy o uzyskanych dochodach. Bank może wymagać także wglądu w historię operacji na rachunku bankowym czy potwierdzenia, że został zapłacony podatek dochodowy. Natomiast przedsiębiorca nie musi przedstawiać w banku biznesplanu, prognoz finansowych, dokumentów o niezaleganiu z płatnościami w urzędzie skarbowym lub ZUS.

Odsetki i opłaty…

Oprocentowanie kredytu jest ustalane indywidualnie. Przeważnie jest zmienne i powiązane ze stopą referencyjną WIBOR, do której dodawana jest marża banku. Niektóre banki pobierają od 0,1 do 0,5 proc. prowizji za rozpatrzenie wniosku kredytowego. Jeśli decyzja jest pozytywna, prowizja za rozpatrzenie wniosku zaliczana jest na poczet prowizji przygotowawczej. Prowizja za udzielenie kredytu, w zależności od banku, wynosi od zera do 3,5 proc. BZ WBK pobiera opłatę w zależności od kwoty kredytu. Im wyższa pożyczana przez drobnego przedsiębiorcę suma, tym mniejsza prowizja.

Najpierw sprawdź ofertę swojego banku…

Na rynku jest wiele produktów finansowych dla małych firm. Szukając najlepszego rozwiązania, warto przeanalizować wszelkie możliwości pożyczki dla firm bez zabezpieczeń. W pierwszej kolejności należy zainteresować się ofertą banku, w którym nasze przedsiębiorstwo ma konto firmowe. Banki promują swoich stałych klientów i niejednokrotnie mają dla nich specjalne propozycje. Stali klienci banku mogą liczyć między innymi na specjalne oferty finansowania dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy, mniejsze wymagania dotyczące liczby dokumentów potrzebnych przy wnioskowaniu o nowy produkt (w niektórych bankach decyzja kredytowa podejmowana jest na podstawie historii rachunku). Mogą również liczyć na łagodniejsze warunki kredytowania (np. finansowanie do 100 proc. wartości inwestycji) oraz szybszą decyzję kredytową. Jeśli właściciel firmy może wykazać się regularnymi wpływami na rachunek, może liczyć na atrakcyjniejsze od standardowych oferty kredytu obrotowego czy linii kredytowej, nawet bez konieczności przedstawiania oświadczeń w banku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.