[browser-shot url=”http://www.profi-net.pl/pozyczki.html ” width=”300″]

Profinet S.A. to jedna z wielu marek prowadzących działalność na polskim rynku pożyczkowym. Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek na krótki jak i na dłuższy okres spłaty. Wszelkich informacji dotyczących oferty można zasięgnąć na internetowej stronie firmy pozyczkawdomu.pl. Jak już sam adres wskazuje Profinet świadczy kompleksową obsługę w domu klienta. Oznacza to, iż bez wychodzenia z domu możemy liczyć na profesjonalną konsultację z doradcą klienta działającym w terenie.

Pożyczkawdomu.pl gwarantuje minimum formalności, które w pełni załatwiane są przez przedstawicieli firmy. Oferta ta charakteryzuje się brakiem ukrytych kosztów. Aby uzyskać pożyczkę należy wykazać, iż mamy dostęp do stałego dochodu, jakim jest wynagrodzenie, renta czy też emerytura. Gotówki możemy się spodziewać w ciągu 24h. Jedynymi wymaganymi dokumentami są: zaświadczenie o zarobkach bądź też dowód wpływów emerytury bądź renty, wyciąg z konta bankowego i dowód osobisty. Pożyczka przeznaczona jest dla klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 75. roku życia. Uzyskać można od 400 zł do 3 000 zł, na okres spłaty w pełni dostosowany do potrzeb klienta. Okres ten wynosi 12 miesięcy. Ważnym atutem pożyczki staje się jej ubezpieczenie na wypadek zdarzeń losowych jakie mogą spotkać pożyczkobiorcę. Gwarancją staje się wówczas ubezpieczenie w TUŻ Benefia S.A.

Profinet w swojej ofercie posiada również pożyczki o krótkim, tj. miesięcznym terminie spłaty- jest to tzw. chwilówka. Wówczas klient ma szansę na środki finansowe w wysokości od 300 zł do 900 zł. Przy tej ofercie bez znaczenia jest wiek, nie ma określonego limitu. Spłaty pożyczki dokonujemy po miesiącu, jednorazowo, na ręce Przedstawiciela marki Profinet.

Bardziej szczegółowe informacje pozyskasz tutaj.

Źródło:http://www.profi-net.pl/pozyczki.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.