Najlepsze wsparcie pieniężne bez wychodzenia z domu. Nie potrzebujesz poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Pożyczki dla zadłużonych tych z komornikiem i bez. Zobacz jak wyjść z długów. Potrzebujesz gotówki na już? Sprawdź aktualne pożyczki z rankingiem za darmo przez Internet. Nie podejmuj decyzji od razu! Skorzystaj z kalkulatora online.

Szalejący kryzys sprzyja zadłużaniu się, więc często zdarza się, że starając się spłacić zobowiązana, zaczynamy tonąć w długach. Chęć spłaty dotychczasowych długów za pomocą zaciągania pożyczek może okazać się brzemienna w skutki jeśli zawita do nas komornik. Jedynym wyjściem z takiej sytuacji wydaje się być pożyczka dla osób, którym grozi przejęcie majątku przez komornika. O taką pożyczkę z pewnością trudno w banku, jednakże istnieją inne placówki finansowe, które są bardziej liberalne i udzielą nam kredytu, nawet jeśli zawisł nam komornik.

Pożyczka z BIK

Parabanki udzielają takiej pożyczki nawet osobom, które zadłużyły się do tego stopnia, że grozi im przejęcie części majątku przez komornika, posiada niekorzystną historię kredytową czy figuruje w bazach BIK i KRD.

Oferta pożyczki

Pożyczki udzielane są na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oprocentowanie jest stosunkowo korzystne, pożyczkę można spłacać przez długi okres; istnieje także możliwość karencji i sprawniejszej spłaty pożyczki bez dodatkowych kosztów i odsetek. Minusem tych pożyczek może być fakt, że wymagają one więcej formalności niż w przypadku ubiegania się o chwilówki. Można również złożyć wniosek za pośrednictwem Internetu, ale dalsze procedury są jednakowe.

Zabezpieczenie pożyczki

Przy ubieganiu się o pożyczkę, pożyczkobiorca musi podać zabezpieczenie, gdyż na podstawie zabezpieczenia bank dostaje gwarancję, że klient spłaci pożyczkę. Wpis do hipoteki jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem.

Wysokość pożyczki

Wysokość pożyczki ustalana jest w oparciu o wartość nieruchomości. Waha się ona w zależności od placówki bankowej i może wynieść od 50 do 60% wartości nieruchomości.

Atrakcyjne oprocentowanie

Oprocentowanie jest atrakcyjne – w skali miesiąca wynosi 1-2%, natomiast w skali roku 18-20%.

Okres spłaty pożyczki

Pożyczki udziela się zazwyczaj na okres 3, 6, lub 9 miesięcy. Istnieje również możliwość rozłożenia spłat na lata i wtedy okres spłaty może wynieść od 1 do 8 lat.

Korzyści płynące z pożyczki

Pożyczka stanowi wsparcie w regulowaniu swoich zobowiązań, co stanowi jej bardzo dużą zaletę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.